comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haberleri - Sosa: "Galatasaray'ı bana bırakın" (28 Mart 2018 Çarşamba)

28 Mart 2018, Çarşamba 17:52

Trabzonspor'da, Süper Lig 27. haftasında oynanacak olan Galatasaray maçının hazırlıkları devam ediyor. Trabzonspor'da günün haberleri ve 28 Mart 2018 Çarşamba TS Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena - Trabzonspor'da bugün neler oldu? Günün Trabzonspor haberleri ve son dakika TS haberleri bölümünde Karadeniz temsilcisinde gözler bu hafta oynanacak Galatasaray maçına çevrildi. Galatasaray deplasmanından iyi bir sonuçla ayrılmayı planlanan Trabzonspor'da hazırlıklar devam ederken, 28 Mart 2018 Çarşamba Trabzonspor Haberleri'nde bordo mavili futbolcu Jose Sosa, Galatasaray'a meydan okudu. 
 

Trabzonspor'da bugün neler oldu? (28 Mart 2018 Çarşamba)


Süper Lig 27. haftasında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde hazırlıklar devam ederken, bordo mavili takıma geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen Jose Sosa, Galatasarray maçına son derece hırslı çalışıyor. Akşam'ın haberine göre, Rıza Çalımbay'ın da bu önemli maçta en önemli kozlarından biri olacak olan Sosa, Rıza Çalımbay ile yaptığı görüşmede hocasına, "Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu derbinin önemini biliyorum. Benden beklentileri bu zamana kadar karşıyalamadım, bunun farkındaydım. Ancak Galatasaray derbisi farklı olacak. Bu maça var gücümle çalışıyorum. Galatasaray'ı bana bırakın" diyerek hocasına garanti verdi. 

RIZA ÇALIMBAY'DAN SOSA'YA: "KALİTENİ SAHAYA YANSIT"
Rıza Çalımbay ise Sosa ile yaptığı görüşmede, "Gerek rakibin ataklarını karşılamada, gerekse hücuma katkı sağlama açısından bu maçta sana çok iş düşecek. Kaliteni sahaya yansıt ve liderlik özelliğini ortaya koy. Senin sahadaki duruşun ve üretkenliğin bizim için çok önemli." ifadelerini kullandı. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.