comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haberleri: Ahmet Ağaoğlu'ndan Çaykur Rizespor'a zeytin dalı

03 Mayıs 2018, Perşembe 15:29
TS Haberleri: Ahmet Ağaoğlu'ndan Çaykur Rizespor'a zeytin dalı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Süper Lig'e yükselen Trabzonspor'u tebrik etmek için Rize'ye gidiyor.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yeniden Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor'a zeytin dalı uzattı. Ağaoğlu Trabzonspor resmi internet sitesinden şu açıklamaları yaptı.


Ahmet Ağaoğlu'nun Çaykur Rizespor açıklaması


"Bilindiği gibi Çaykur Rizespor'un geçen sezon Süper Lig'den düşmesiyle ilgili olarak; bazı çevrelerin dayanaksız iddialarıyla gerçek sporseverleri derinden üzen olumsuz gelişmeler yaşanmıştır.

İki komşu kente ait camiaların dostluğuna leke düşürecek her türlü söylem ve eylemden rahatsızlık duyduğumuzun altını özellikle çizerken, Çaykur Rizespor'un Başkanı Sayın Hasan Kemal Yardımcı'nın,bu durumun ortadan kalkmasına katkı verecek beyan ve çabalarını çok önemsediğimizi belirtmek isteriz.
Eski günlerdeki dostluk ilişkilerinin temelini yeniden atacağını inandığımız bu girişimin yanı sıra, bu konuda Trabzonspor olarak üzerimize düşen her türlü göreve hazır olduğumuzu, bu güzide kulübümüzün şampiyon olarak Süper Lig'e dönüşünükutlamak üzere yarın 14.00'de Sayın Yardımcı ve Yönetim Kurulu'nu ziyaret edeceğimizi kamuoyuyla saygıyla paylaşıyoruz.

Ahmet AĞAOĞLU
Trabzonspor Kulübü Başkanı"

AHMET AĞAOĞLU YALANLADI

Ahmet Ağaoğlu kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada Muharrem Usta için "Muharrem Usta'nın Rize ve Trabzon arasında yaptığı tahribatı Moğol ordusu yapmadı." sözlerini yalanladı ve şu ifadeleri kullandı:

Toplantı çıkışı basın mensuplarına yapılan açıklamanın dışında farklı hiç bir açıklamam ve ifadem olmamıştır , sosyal medyada ağzımdan çıkmış gibi gösterilen ifadelerin hiç bir şekilde gerçeği yansıtmadığını kamu oyunun bilgisine arz ederim.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"