comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haber: Ünal Karaman'dan transfer açıklaması 'Üç tane stoper'

30 Haziran 2018, Cumartesi 13:50
TS Haber: Ünal Karaman'dan transfer açıklaması 'Üç tane stoper'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, yeni sezon öncesinde basın toplantısı düzenledi ve merak edilen sorulara cevap verdi. Ünal Karaman transfer konusunda da açıklamalarda bulundu. 


Trabzonspor transfer yapacak mı? Ünal Karaman basın toplantısı


Ünal Karaman ne tarzda oyuncular alacakları yönündeki soruya "Takım bütünlüğünü esas alan futbolcuları kadroumuza katmak istiyoruz. Elimizdeki oyuncuların yetenekleri zaten belli. Oyun sistemimiz, korkusuzca göze hoş gelen bir futbol oynamak olacak. Can derdine düşmüş durumdayız. Kendimiz için oyuncu izlemekten Dünya Kupası'na odaklanamadık. Bazen gece yarısı özetleri izliyorum." dedi. 

"Şampiyon yapacağını bilsem, ruhu ve yüreği burada olmayan oyuncunun nazını çekmem." diyen Karaman, "Adamlığını sahaya koyacaklar bizimle olacak. 18 yaşındaki oyuncu benim karşıma menajeriyle çıkmayacak." ifadelerini kullandı. 


"3 STOPER GEREKLİ"

"Benim Abdülkadir'ime, Yusuf'uma tekme atıldığında, benim stoperim çıkıp, 'HÖT' diyerek, onu sahiplenecek, öyle lider olacak. Ben öyle olsun isterim." şeklinde konuşan Ünal Karaman ayrıca üç tane stopere ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Trabzonspor ile ilgili tüm gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.