comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haber: Ünal Karaman'dan Olcay Şahan açıklaması!

29 Eylül 2018, Cumartesi 15:52
TS Haber: Ünal Karaman'dan Olcay Şahan açıklaması!

Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman, Göztepe maçının ardından Kasımpaşa maçında da kadroya almadığı Olcay Şahan hakkında konuştu.

FutbolArena - Trabzonspor'da Olcay Şahan krizi yaşanıyor. Teknik Direktör Ünal Karaman, Göztepe maçından sonra Kasımpaşa maçında da şans vermediği Olcay Şahan hakkında açıklamalarda bulundu.


Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman, Olcay Şahan hakkında ne dedi?


"Olcay'ı mental olarak hazır görmediğim için kadroya almadım. Eminim o da düşününce bize hak verecektir." şeklinde konuşan Karaman, "Biz takım sporu yapıyoruz. Hoca bir tercih yapmışsa ona saygı gösterip daha fazla çalışacaksınız. Sözleşmesine bakıyorum, 'ilk 11'de oynama zorunluluğu var' diye bir madde yok. Özür dileyecek ve yine bizimle olmaya devam edecek." ifadelerini kullandı.
 

Trabzonspor Haberi: Olcay Şahan, Trabzonspor'da neden oynamıyor?


Öte yandan konu ile ilgili 61saat'e konuşan Olcay Şahan'ın menajeri Osman Şahan “Olcay Türkiye'de hiç bir takımı yarıda bırakmayan bir çocuk. Trabzonspor'u öylesine sevmiş benimsemiş ki koluna Trabzonspor'u temsil eden kaplan dövmesi yaptırdı. Futbolu Trabzon'da bırakmak istiyor. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor.

"OLCAY'A KARŞI OYUN VAR"
Yaşananların Ünal Karaman dışında geliştiğini ifade eden Osman Şahan "Olcay Şahan'ı benim kadar Trabzonspor taraftarı da tanışmıştır. İsteksiz, hırssız asla değildir. Ne yaparsa yüzde yüz yapar. FEDA dediler düşünmeden kabul etti. İyi giden Trabzonspor'da Olcay Şahan'ın neden yedeğe çekilmesini anlamak zor. İstatistik olarak bakın sahada gösterdiği performans olarak bakın  başarılı olduğu ortada. Bu nedenleri asla Ünal Karaman'a bağlamıyorum ama birileri bir şey yapıyor ortada bir oyun var.

"PARAYI SORUN BİLE ETMİYOR" 

Olcay'ın para konusu bile açmadığını vurgulayan Şahan "Trabzonspor'un puan kazandığı tüm maçlarda sahada yer aldı iyi giden Trabzonspor'da Olcay'ın bu durumu yaşaması hoş bir durum değil. Herkesin para ile gündeme geldiği bugünlerde bu konuyu sorun bile etmeyen Olcay Şahan'a bu muamele nedendir bunu öğrenmek isterim. “ dedi.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!