comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haber: Trabzonspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

08 Mayıs 2018, Salı 10:28
TS Haber: Trabzonspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

Trabzonspor haberleri kapsamında en çok konuşulan konu gelecek sezon teknik adamın kim olacağı... Rıza Çalımbay kalacak mı? Onun yerine kim gelecek detaylar bu haberde...

FutbolArena - Trabzonspor'da 32. hafta müsabakasında Kasımpaşa'ya 2-5 mağlup olunması yönetimde fikir ayrılıklarına yol açtı. Rıza Çalımbay'ın gönderilmesi gündeme alınırken, gelecek sezonki teknik adam konusu da masaya yatırıldı.


Trabzonspor Haberleri: Özkan Sümer, Rıza Çalımbay'ın kovulmasına engel mi oldu?


Güneş gazetesinin haberine göre Kasımpaşa karşılaşmasının ardından acil olarak bir toplantı gerçekleştiren Trabzonspor yönetimi, Çalımbay'ın geleceğini masaya yatırdı. Yönetim "Hemen görevden alalım" kararı alırken, başkan Ağaoğlu'nun danışmanı ve genel koordinatör Özkan Sümer buna karşı çıktı. Sümer, yönetim kurulunun kararı karşında "Çok acele alınan kararlar bugüne kadar Trabzonspor'u hep ve sürekli olumsuz yönde etkilemiştir. Ligin bitimine iki hafta kaldı. Şimdilik hocamız görevine devam etmeli" diyerek Çalımbay'ın takımın başında kalması konusunda görüş belirtti. Başkan Ağaoğlu ve yöneticiler Sümer'in bu görüşü doğrultusunda sezon sonuna kadar Rıza Çalımbay ile devam aldığı aktarıldı. 


Trabzonspor'un yeni teknik direktör adayları (8 Mayıs 2018 Salı)


Habere göre Trabzonspor'un tam 6 tane teknik direktör adayı bulunuyor. Mustafa Reşit Akçay, Giray Bulak, Tolunay Kafkas, Fatih Tekke ve Ünal Karaman bu adaylardan beşi. Ancak Sadi Tekelioğlu bir adım önde. Gündemdeki isimler arasında özellikle Sadi Tekelioğlu ismi ön plana çıkarken son kararı yine koordinatör Özkan Sümer verecek.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"