comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haber: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a sitem!

19 Mayıs 2018, Cumartesi 14:53
TS Haber: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a sitem!

Beşiktaş transfer haberlerinde adı en çok anılan isimlerden biri olan Burak Yılmaz için Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sitem dolu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Transfer Haberleri yeni başkan Ahmet Ağaoğlu'nun, tutumuna göre şekilleniyor. A Spor'da yaptığı açıklama ile takım kaptanı Burak Yılmaz'ı eleştiren Ağaoğlu, parasını alamadığı için kulübe ihtarname çeken Burak Yılmaz hakkında sitemkar açıklamalar yaptı. 


Trabzonspor Transfer Haberleri: Burak Yılmaz satılacak mı? Ahmet Ağaoğlu ne dedi? (19 Mayıs 2018 Cumartesi)


Trabzonspor Transfer Haberleri çok maaş alan oyuncuların bu yaz takımdan gönderileceği yönünde haberlerle öne çıkıyor. Yeni Başkan Ağaoğlu, göreve gelmesinin hemen ardından Sosa'nın maaşının kulüp için büyük bir yük olduğunu söylemişti. Sosa'nın ardından Burak Yılmaz da Antalyaspor maçı sonrasında açıklamada bulunmuş ve "Belki de ayrılmam daha doğru olur" demişti. 

ahmet ağaoğlu burak yılmaz futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Ahmet Ağaoğlu'nun Burak Yılmaz açıklaması


Burak Yılmaz hakkında konuşan Ahmet Ağaoğlu, "Geldiğimizde futbolculara 15 Mayıs'ta ödeme yapacağız diye söz verdik ama tutamadık ve 8-9 futbolcu kulübe ihtar çekti. Krediyi ayın 18'inde çektik ve ödeme yaptık. Bu arada 1 Türk futbolcu ayın 15'inde ödeme olmayınca 16'sında ihtar çekti. Ben Trabzonspor'un kaptanıyım para için başka bir kulübün kaptanının arkasında sahaya çıkmam' diyen futbolcu profiliyle bugün gelmiş olduğumuz nokta bu." şeklinde açıklamada bulundu.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"