comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Haber: Ahmet Ağaoğlu yapacakları transferleri açıkladı!

19 Temmuz 2018, Perşembe 16:40
TS Haber: Ahmet Ağaoğlu yapacakları transferleri açıkladı!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer gelişmeleri konusunda önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor'a önemli açıklamalar yaptı. Ahmet Ağaoğlu, lisans hakkını son dakikada aldıklarını söylerken, transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu. 


Ahmet Ağaoğlu'nun transfer açıklaması (19 Temmuz 2018 Perşembe)


Teknik Direktörümüzün kim olacağını nasıl kimse tahmin edemediyse gelecek futbolcuları da kimse tahmin edemeyecek diyen Ağaoğlu, "Menajerin biri 'Başkanım bir oyuncu var ama onu benden başka kimse kulübünden çıkaramaz' dedi. 'Ben 3 dil konuşuyorum. 20 yıldır federasyon başlanlığı yapıyorum. Ben bir futbolcuyu almak istediğimde gidip kulüpten çıkaramayacağım da sen mi çıkaracaksın?' dedim" ifadelerini kullandı. 

Ahmet Ağaoğlu, "3 stoper ile görüşüyoruz. İlk etapta 2 stoper ve 1 kanat almayı planlıyoruz. Oyuncular için öncelikle doğrudan kulüp başkanlarıyla temasa geçiyoruz."  dedi.


Trabzonspor Haberleri: Benfica'dan Abdülkadir Ömür'e transfer teklifi


Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın henüz değerini bulamadığını söyleyen Ahmet Ağaoğlu, "Benfica Abdülkadir'e 14'ü peşin, 20 milyon dolarlık teklif yaptı. Bu teklifi reddettik" ifadelerini kullandı. 

"Transfer yapmadınız diyorlar. Kim yaptı abi? Hayal satmıyoruz. Unutsunlar artık deniz bitti." diyen Ağaoğlu, "2005 yılında göreve geldiğimizde bakkala bile borç vardı. Su alıp çay yapamıyorduk. Yine zor dönemdeydik. Biz bu kulübe gönül vermişiz. Ahmet Ağaoğlu'nu Ahmet Ağaoğlu yapan Trabzonspor'dur. Benim bu kulübe vefa borcum var. Allah'a şükürler olsun ki böyle bir dönemde göreve geldik." şeklinde konuştu. 

Kulüpte görevli kişilerin profesyonel olması gerektiğinden de bahseden Ağaoğlu, "Soyunma odasında başkanın ne işi var? Futbolcunun kıllı bacaklarını görmeye meraklıysan git!" dedi. 


Trabzonsporlu futbolcular indirim yapacak mı?


"Futbolcularla indirim görüşmelerine yeni başlayacağız. Kabul etmezseler, onları yargılama ya da küsme şansınız yok." diyen Ağaoğlu, "Göreve geldiğimizde bizden öncekilerin verdiği sözü vermedik, bu tablo içerisinde şampiyon olamazsın" ifadelerini kullandı. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"