comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un Yusuf Yazıcı planı

09 Ağustos 2017, Çarşamba 09:02
Trabzonspor'un Yusuf Yazıcı planı

Trabzonspor yönetimi Yusuf Yazıcı'yı satacak mı? Selçuk İnan ile ilgileniyor mu? Trabzonspor ile ilgili son dakikia transfer gelişmeleri haberimizde.

FutbolArenaTrabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın sürekli Avrupa kulüplerinin ilgisiyle gündeme gelmesinin bir proje olduğu öne sürüldü. Trabzonspor ile ilgili son dakika transfer gelişmeleri FutbolArena'da.


Trabzonspor Yusuf Yazıcı'yu satacak mı?


Ekonomik anlamda transferde pahalı isimlere yönelen Bordo Mavililer'in önümüzdeki sezon Yusuf Yazıcı'yı iyice parlatarak Avrupa'ya satmayı planladıkları ve bu şekilde önemli bir gelir hedefledikleri yorumlanıyor. Önce Başkan Muharrem Usta, Yusuf Yazıcı'nın İngiltere'de rahatlıkla forma giyebileceğini açıklamış ardından Liverpool haberleri medyaya düşmüştü.

''SAĞLAM ADIMLARLA YÜRÜYECEK''
Dün de Gökhan Saral, "Dünya futbol otoritelerinin takibe aldığı futbolcunun dünya futboluna emin ve sağlam adımlarla yürüyeceğini" dile getirdi. Her iki isim oyuncunun 50. yıl kadrosunda olacağının altını çizdiler.  


Trabzonspor'da transfer çalışmalarından son dakika gelişmeleri


Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Stoper bölgesinde eksiklik bulunduğunun kamuoyunun ortak görüşü olduğuna işaret eden Çubukçu, "Başkan Muharrem Usta, Serdar Taşçı transferi için çaba gösteriyor. İyice bir yol alındı ancak netleşmeden bir şey söylemek mümkün değil. Transfer zor bir iş" dedi. Jose Sosa ve Tottenham'ın 27 yaşındaki Fransız orta sahası Moussa Sissoko'nun gündemlerinde olmadığını belirten Çubukçu, Selçuk İnan'la ilgili bir girişimleri olmadığını da açıkladı.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.