comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un transferdeki gözdesi Serdar Taşçı kulübünü reddetti

12 Ekim 2017, Perşembe 17:39
Trabzonspor'un transferdeki gözdesi Serdar Taşçı kulübünü reddetti

Trabzonspor'un bu sezon başında transfer etmek istediği Serdar Taşçı kulübü Spartak Moskova'nın yeni sözleşme teklifini reddetti. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor Transfer gündeminde uzun süredir yönetimin kadrosuna katmak istediği Spartak Moskova'nın savunma oyuncusu Serdar Taşçı, kulübüyle yeni sözleşme konusunda ilk görüşmeyi gerçekleştirdi. TS Transfer gelişmeleriyle ilgili tüm haberler FutbolArena'da!


Trabzonspor'un Serdar Taşçı transfer haberleri


Trabzonspor'un hemen hemen her transfer döneminde gündemine gelen ve bu sezon başında başkan Muharrem Usta'nın bizzat görüşme gerçekleştirdiği Serdar Taşçı transferi, kulübü Spartak Moskova ile anlaşma sağlanamayınca askıya alınmıştı. Spartak Moskova ile olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Serdar Taşçı'da ise son dakika gelişmesi yaşandı. Yıldız futbolcu Spartak Moskova yönetimiyle yaptığı görüşmenin ardından kendisine teklif edilen yeni sözleşme teklifini kabul etmedi. 

Rus ajansı TASS'ın haberine göre; Yaz döneminden bu yana Serdar Taşçı'nın sözleşmesini uzatmak isteyen Spartak Moskova yönetimi oyuncuyla yaptığı son görüşmede de sonuç alamadı. Serdar Taşçı'nın kendisine yöneltilen şartları kabul etmediği ve sezon sonuna doğru tarafların bir kez daha görüşüleceği kaydedildi. 


Serdar Taşçı kimdir?


Trabzonspor'un bu sezon başında yeniden transfer gündemine gelen Serdar Taşçı, Spartak Moskova'da forma giyiyor. Kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Serdar, Spartak Moskova'da bu yıl toplamda 8 maçta forma giydi. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.