comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un transfer planı! Burak Yılmaz gönderilecek mi?

01 Mayıs 2018, Salı 10:29
Trabzonspor'un transfer planı! Burak Yılmaz gönderilecek mi?

Trabzonspor Transfer yasağının kaldırılmasının ardından gelecek planlamasını yapmaya başladı. 

Trabzonspor Transfer Haberleri kapsamında Burak Yılmaz ismi ön plana çıkarken yeni yönetim transfer planını da yapmaya başladı. Transfer yasağının kaldırılması Trabzonspor'un adeta önünü açtı. Trabzonspor Transfer haberleri FutbolArena'da!


Rıza Çalımbay'ın transfer raporu! Burak Yılmaz gidecek mi? (1 Mayıs 2018 Salı)


Trabzonspor Transfer Haberleri bugün Rıza Çalımbay'ın yönetime verdiği transfer raporu ile ön plana çıktı. Fanatik'te yer alan habere göre Rıza Çalımbay, Burak Yılmaz'ın gönderilmemesi gerektiğini belirtti. Takımdaki ücret farklarının çok olduğunu ve bunların aza indirilmesi gerektiğini belirten Çalımbay, yine de Burak Yılmaz'ın takımda kalması gerektiğini belirtti. Çalımbay, Burak'ın alternatifleri Rodallega ve Dame N'Doye'un da yetersiz olduğunun altını çizdi.

Rıza Çalımbay stoper pozisyonuna en az bir oyuncu transferi yapılması gerektiğini söylerken sol bek Novak'a da bir alternatif transfer yapılması gerektiğini belirtti. 
Çalımbay'ın raporuna göre Onur Kıvrak'ın arkasına da iyi bir tecrübeli kaleci gerekiyor. Ayrıca altyapıdan oyuncu çıkarmaya da devam edilmeli.


Rıza Çalımbay gönderilecek mi?


Öte yandan Rıza Çalımbay sezon sonunda görevi bırakacağı söylentileri hakkında, "Teknik direktörlük için Samet abinin (Aybaba) adı geçiyor. Bunlar gayet normal. Benim tek istediğim şey şu 4 maçta herkesin takımla ilgilenmesi. Ben şimdi bir açıklama yaptığım zaman ters olur. Benim sözleşmem bitiyor, çok net. Başka antrenörlerle görüşülebilir. Ben sözleşmemle ilgili konuşmam" şeklinde konuşmuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"