comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un Medical Park sponsorluğu 1 yıllık çıktı

12 Şubat 2018, Pazartesi 11:12

Medical Park ve LİV Hospital'ın halka arz sürecinde kamuya duyurduğu bilgilerde bu anlaşmanın 1 yıllık olduğu öğrenildi.

FutbolArena Özel Trabzonspor ile Medical Park arasındaki stadyum sponsorluğunun 1 yıllık olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl Hüseyin Avni Aker Stadı'ndan Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi'ne geçen Trabzonspor,  stadyum isim sponsorluğu için ise Muharrem Usta'nın CEO ve hissedarı olduğu MLP Sağlık Grubu ile anlaşmıştı.

2 Ağustos 2017'de Kamuyu Aydınlatma Platformu'n yapılan bildirimde stadyumun adını kiralayan Medical Park'ın Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzaladığı ve bu reklam anlaşması kapsamında KDV dahil 29 Milyon 500 bin Euro ödeyeceği duyurulmuştu.


Trabzonspor'un Medical Park sponsorluğu 1 yıllık çıktı


Medical Park ve LİV Hospital'ın halka arz sürecinde kamuya duyurduğu bilgilerde bu anlaşmanın 1 yıllık olduğu öğrenildi.
Esin Avukatlık Ortaklığı tarafından halka arz sürecinde kamuoyunu bilgilendirmek için hazırlanan hukukçu raporunda Trabzonspor ile MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş arasında yapılan sponsorluk sözleşmesinin 28 Ocak 2017 tarihli ve 1 yıllık olduğu açıklandı. Ayrıca yapılan anlaşmada 'fiyat' ve ‘5 yıllık' ifadeleri bulunmazken her iki tarafın da sözleşmeyi feshetmediği sürece sponsorluğun 1'er yıllık süreyle uzatılacağının kararlaştırıldığı belirtildi.

Hukukçu raporunda Akyazı Stadı'nda ve Trabzonspor formalarında reklamı bulunan İstinye Üniversitesi'nin sponsorluğuna dair herhangi bir açıklama bulunmazken, 28 Ocak 2018'de bir yılı tamamlanan Medial Park ile reklam anlaşmasının bu süreçte yenilenip yenilenmediği ise bilinmezliğini koruyor.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.