comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un gözdesi Serdar Taşçı'dan transfer açıklaması

06 Kasım 2017, Pazartesi 19:43
Trabzonspor'un gözdesi Serdar Taşçı'dan transfer açıklaması

Trabzonspor'un bu sezon başında transfer etmek istediği Serdar Taşçı geleceğiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor Transfer gündemini uzun zamandır meşgul eden ve bu sezon başında da yönetimin kadroya katmak istediği futbolculardan Spartak Moskova'nın savunma oyuncusu Serdar Taşçı, Rus basınında Sport Express'e geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 
 

Trabzonspor'un Serdar Taşçı transferi neden olmadı?


Trabzonspor'da başkan Muharrem Usta, bu sezon yapılan transferler hakkında geçtiğimiz günlerde NTV Spor'da yaptığı açıklamada Serdar Taşçı konusuna açıklık getirmişti. Usta, "Serdar Taşçı'yı çok istedik ama kulübüyle anlaşamadık. Burada daha doğrusu kulübü yeni bir stoper oyuncusu alamadığı için Serdar Taşçı'yı bırakmadı. Aksi takdirde bu transfer gerçekleşecekti." diye konuştu. 

Öte yandan Serdar Taşçı, Rus basınında Sport Express'e konuşarak geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Öncelikle takımın durumu hakkında konuşan Serdar Taşçı, "Son maçta aldığımız galibiyetten dolayı mutluyuz. Bir seri yakalayıp zirveye daha da yakın olmamız lazım. Umarım bu milli maç arası bize iyi gelecek. Çünkü sakat futbolcularımız var. Sakatlığı olan arkadaşlarımızın takıma dönmesiyle birlikte yeniden gücümüze kavuşacağız." diye konuştu. 
"SÖZLEŞMEMİN BİTİMİNE 6 AY KALDI"

Serdar Taşçı takımdaki geleceği hakkında da açıklamalarda bulunurken, "Sözleşmemin bitimine 6 ay kaldı. Spartak Moskova'da kalmak istiyorum. Umarım yapacağımız görüşmelerde bir uzlaşma yolu buluruz." ifadelerini kullandı. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)