comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un CAS duruşmasında olay! Taraftarlar yalnız bırakmadı

15 Mart 2019, Cuma 18:49
Trabzonspor'un CAS duruşmasında olay! Taraftarlar yalnız bırakmadı

Trabzonspor'un CAS duruşması gerçekleşti. 2010-2011 sezonu için Trabzonspor'un Spor Tahkim Mahkemesi'ne yaptığı başvuru sonrası duruşma başladı. CAS Mahkemesi'nin duruşmada FIFA yetkililerini azarladığı öne sürüldü.

FutbolArena - Trabzonspor, 2010-2011 sezonu için İsviçre'ye çıkarma yaptı. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nde Trabzonspor'un yaptığı başvuru nedeniyle bugün İsviçre'de duruşma gerçekleşti. CAS duruşmasına Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu da katıldı. Bazı Trabzonspor taraftarları binanın önünde toplandı.
 

Trabzonspor'un 2010-2011 davası ne durumda?


61 Saat'in haberine göre Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, yardımcıları Önder Bülbüloğlu ve bazı yöneticiler avukatlarla beraber duruşmada yer aldı. CAS Mahkemesi'nin dosya reddi nedeniyle duruşmaya dahil olan FIFA yetkililerini azarladığı iddia edildi. 2 saat süren duruşmadan sonra kararın önümüzdeki günlerde açıklanacağı ifade edildi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Bu bir camianın haklı davasıdır. Aradan 50 sene geçse devam edeceğiz. Bu bizim haklı davamız, Platini gitse İnfantino gelse bu dava gideceği yere kadar gidecek. Bu camianın Trabzonspor Kulübü' nün haklı davasıdır, haklı davayı kovalamaya ve hep birlikte mücadeleleye edeceğiz. 100 senede geçse birileri burada mücadelesini verecek." ifadelerini kullandı.

PANKARTLAR AÇILDI

CAS binasının önünde toplan Trabzonspor taraftarları, "2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor", "Bize her yer Trabzon" ve "FIFA - UEFA neden hala uyuyor?" pankartları açarken Yıldırım Demirören ve Aziz Yıldırım'ın suçlu olarak tasvir edildiği görseller kullanıldıl.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.