comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un Burak Yılmaz transferinde sona doğru

16 Temmuz 2017, Pazar 00:02
Trabzonspor'un Burak Yılmaz transferinde sona doğru

Trabzonspor, Burak Yılmaz transferinde son aşamaya geldi. Golcü futbolcuyu ikna eden bordo mavili yönetim Beijing Guoan ile pazarlıklar konusunda da büyük oranda anlaşmaya vardı. 

FutbolArena Özel - TS Transfer çalışmaları kapsamında Burak Yılmaz'ı yeni sezonda kadroya katmak için görüşmelerini sürdüren Trabzonspor yönetimi milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladıktan sonra Beijing Guoan ile yapılan görüşmelerde de son aşamaya gelindi. 


Trabzonspor Burak Yılmaz'ı mı transfer ediyor?


Trabzonspor yönetimi yeni sezonda golcü futbolcu Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak üzere. Çeşme'de Burak ile yapılan görüşmelerde golcü futbolcuyu ikna eden Trabzonspor, Beijing Guoan'a da resmi teklifini götürdü ve pazarlıklarda son aşamaya gelindi. FutbolArena muhabiri Ertan Süzgün'ün istihbaratında Trabzonspor ile Beijing Guoan arasında yapılan görüşmelerde 4 milyon euro civarında fiyat konusunda ortak görüş sağlandı. Son detayların konuşulmasının ardından transferin resmiyet kazanması bekleniyor. 
 

Trabzonspor Burak Yılmaz transfer haberleri


Trabzonspor yeni sezonda yıldız golcü Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak için harekete geçti ve büyük mesafe kat etti. FutbolArena'nın ilk kez duyurduğu haberde Trabzonspor'da gündemdeki transferlerden biri de Burak Yılmaz. Kariyerini Çin Ligi'nde sürdüren Burak Yılmaz ile görüşme gerçekleşti ve anlaşma sağlandı. 

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.