comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'u transferde bekleyen müthiş gelir

12 Temmuz 2017, Çarşamba 10:32
Trabzonspor'u transferde bekleyen müthiş gelir

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken kadroda düşünülmeyen 3 isimden müthiş bir bonservis geliri sağlanması bekleniyor.

FutbolArena - Trabzonspor Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken kadroda düşünmediği oyuncularla ilgili önemli bir gelir elde etmek istiyor.

Gelecek sezon 50. yıl sebebiyle şampiyonluk hedefleyen Karadeniz Fırtınası transferde iddialı isimlere yöneldi. Juraj Kucka ile en önemli hamlesini yapan Trabzonspor, Juraj Kucka, Bongonda ve Kamil Ahmet Çörekçi ile anlaşmaya varmıştı. 
 

Trabzonspor'un satmak istediği futbolcular


Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın kadrosunda düşünmediği Ogenyi Onazi, Fabian Castillo ve Yusuf Erdoğan ile ilgili yönetim son derece önemli bir gelir elde etmek istiyor.
Fanatik'te yer alan habere göre, Castillo için 6 milyon Euro bonservis bekleyen Trabzonspor'un Ogenyi Onazi'yi de 5 milyon Euro'ya satması halinde 24 yaşındaki oyuncunun 12 milyon TL'lik ücretini ödemeyecek. 
 

Trabzonspor, Yusuf Erdoğan'ı satacak mı?


Yusuf Erdoğan'ı da satma kararı alan Trabzonspor bu oyuncudan da 7 milyon TL bekliyor. Hepsi toplanıldığında Karadeniz'in bonservis gelirleri ve maaşları baz alındığında kulübün kar edeceği rakamın 75 milyon TL olması bekleniyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)