comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'nun Giuliano transferinde yetkili menajer konuştu: 'Fenerbahçe ve Zenit..'

13 Ağustos 2017, Pazar 02:22
Trabzonspor'nun Giuliano transferinde yetkili menajer konuştu: 'Fenerbahçe ve Zenit..'

Fenerbahçe'nin borsaya bildirerek resmi sözleşme imzaladığı Giuliano transferi için Trabzonspor cephesinden resmi açıklama alırken, görüşmelerde yetki verilen menajer Yasin Turan da konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Giuliano savaşı sürüyor! Sarı Lacivertlilerin 4 yıllık sözleşme imzaladığı Brezilyalı yıldız için Trabzonspor "Elimizde satış anlaşması var." diyerek FIFA'ya gideceklerini resmi internet sitesinden duyurdu. Bu gelişmenin ardından Giuliano'nun transferi için Trabzonspor ve futbolcunun yetki verdiği menajer Yasin Turan ise Beyaz TV'ye çok önemli açıklamalarda bulundu. 
 

Trabzonspor - Fenerbahçe arasında Giuliano transferi ne olacak?


Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdikten sora sözleşme imzaladığı Giuliano için 7 milyon euro bonservis bedelinin ödeneceği borsaya bildirildi. Bu gelişmenin ardından Trabzonspor kulübü "Elimizde satış anlaşmas var." şeklinde bir açıklama yayınlayarak konuyu FIFA'ya taşıyacaklarını dile getirdi. 

Öte yandan Giuliano transferinde Brezilyalı yıldızın daha önce yayınladığı videoda kendisinin ve bordo mavili kulübün de yetki verdiği menajer Yasin Turan, Beyaz TV'ye konuştu. 
"ZENİT HEM FENERBAHÇE, HEM TRABZONSPOR'LA GÖRÜŞTÜ"

Yasin Turan yaptığı açıklamada, "Trabzonspr, Zenit ile her konuda anlaştı. Zenit hem Trabzonspor'la, hem de Fenerbahçe ile görüştü. Trabzonspor yasa dışı hareket yapmadı. Zenit'le görüştü ve evrakları imzaladı. Burada sıkıntıyı Zenit yaşayacaktır. Tabi Zenit bize Trabzonspor'dan bahsetmedi. Giuliano, Trabzonspor'u istiyor dendi ve yetkiler verildi bize. Trabzonspor, Zenit hakkında hukuki işlem başlatacak.." ifadelerini kullandı. 
 

Trabzonspor'dan Giulaino transferiyle ilgili açıklama


Fenerbahçe'nin, Giuliano transferini borsaya bildirmesinin ardından Trabzonspor kulübünden flaş bir açıklama geldi. Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz ile Zenit kulübü arasında profesyonel futbolcu Giuliano'nun satışıyla ilgili sözleşme bulunmaktadır. Konuyla ilgili FIFA nezdinde gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.." ifadelerine yer verildi. 

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.