comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür'e Valencia kancası

30 Kasım 2017, Perşembe 09:36
Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür'e Valencia kancası

Trabzonspor forması ile göstermiş olduğu performans nedeni ile A takımın önemli oyuncuları haline gelen Abdülkadir Ömür'e İspanyol ekibi Valencia'nin transfer radarına girdiği iddia edildi.

FutbolArena - Trabzonspor'un yükselen değeri Abdülkadir Ömür'e İspanya'nın LaLiga ekiplerinden Valencia'nın kanca taktığı öğrenildi. Birçok Avrupa devinin transfer listesine giren Abdülkadir Ömür için İspanyol ekibinin 15 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi. 


Valencia'dan Abdülkadir Ömür'e 15 milyon Euro


Trabzonspor forması ile göstermiş olduğu performans nedeni ile A takımın önemli oyuncuları haline gelen Abdülkadir Ömür'e İspanyol ekibi Valencia'nin transfer radarına girdiği iddia edildi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Trabzonspor'un 18 yaşındaki yıldızı Abdülkadir Ömür'ü İspanyol devi Valencia istiyor. Yıldız oyuncu için 15 milyon Euro'yu gözden çıkartan Valencia'nın Bordo-Mavili kulüple ilk teması sağladığı öğrenildi.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ HENÜZ BONSERVİS BEDELİ BELİRLEMEDİ
Arsenal, Atletico Madrid ve Bayern Münih gibi Avrupa devlerinin de Abdülkadir'i transfer etmek için sıraya girdiği bildirildi. Trabzonspor Yönetimi ise henüz genç yıldız için herhangi bir bonservis bedeli belirlemedi.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)