comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu yöneticiden Fenerbahçeli yöneticiye sert cevap! "Boyunu aşar."

16 Kasım 2017, Perşembe 21:07
Trabzonsporlu yöneticiden Fenerbahçeli yöneticiye sert cevap!

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak'ın geçtiğimiz günlerde yabancı kuralıyla ilgili yaptığı açıklamaya Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif'in verdiği yanıt üzerine Trabzonspor cephesinden yanıt gecikmedi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un kaptanı Onur Kıvrak'ın yabancı kuralıyla ilgili yaptığı açıklamalarından Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif'in FutbolArena aracılığıyla verdiği cevap sosyal medya ve kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Bu sözlere Trabzonspor cephesinden de yanıt gecikmedi. 


Trabzonspor - Fenerbahçe kavgası


Trabzonspor kulübü yöneticilerinden Gökhan Saral, yabancı kuralına sınır getirilmeli diyen Onur Kıvrak için, "Türkçe konuşmak istiyor ama transfer ücretini TL olarak almak istemiyor, Avro alıyor." diyen Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif'e sert bir cevap verdi. 

Gökhan Saral sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Trabzonspor üzerinden suni prim yapma telaşında olman güzel. Anlıyoruz ama Trabzonspor kaptanına laf etmek boyunu bir hayli aşar.." ifadelerini kullandı. 


Trabzonsporlu Onur Kıvrak'ın yabancı kuralı açıklaması


Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Kıvrak yabancı kuralıyla ilgili beIN Sports'a yaptığı açıklamada, Yabancı oyuncu konusunda kesinlikle bir sınır olmalı. Eğer sınır olursa, benim yerli kardeşim daha fazla forma fırastı bulacak. Sınır olmadığı zaman kendi şehrinde Türkçe konuşamıyorsun, İngilizce günaydın diyorsun." diye konuşmuştu. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)