comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu Onur Kıvrak'tan şike tepkisine cevap

29 Kasım 2017, Çarşamba 23:22
Trabzonsporlu Onur Kıvrak'tan şike tepkisine cevap

Trabzonspor'un kaptanı Onur Kıvrak, Sivasspor yönetiminin kendisine yönelik şike tepkisine kandil mesajıyla cevap verdi.

FutbolArena - Trabzonspor'un kaptan kalecisi Onur Kıvrak, Mevlit Kandili nedeniyle resmi siteden mesaj yayınladı. Sivasspor'un kendisine yönelik tepki dolu şike açıklamasına kandil mesajıyla cevap veren Onur Kıvrak, 2010-11 sezonu ile ilgili göndermelerine devam etti.
 

Onur Kıvrak'ın Mevlit Kandili mesajı


Onur Kıvrak'ın bordo-mavili kulübün internet sitesi ve sosyal paylaşım hesaplarında yayımlanan mesajında şu ifadelere yer verildi:

"İslam aleminin ve camiamızın kandilini kutluyorum. Bu mübarek gecede şöyle dua edeceğim; Benim ismim Onur Recep Kıvrak. İlk ismim bazılarına ağır gelir, o yüzden yazmaktan imtina ederler! Allah'ım, bizi doğrulardan ayırma. Gerçekleri söylemekten mahrum bırakma. Yalanlardan uzak tut! Sen her şeyi gören ve bilensin! Belki yarına bırakırsın ama yanına bırakmazsın, biliriz. Bizleri gözleri olup gerçekleri görmeyenlerden, dilleri olup adaleti konuşmayanlardan, kulakları olup doğruları duymayanlardan eyleme. Amin!"
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)