comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu Novak: "Bize burada mafya diyorlar"

25 Mart 2018, Pazar 19:37

Trabzonspor'un yeni transferlerinden Novak ülke basınına önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'un sezonun ikinci yarısında kadrosuna kattığı Filip Novak ülke basınına Türkiye'deki günlerine dair önemli açıklamalarda. Novak, Trabzonspor taraftarları için en önemli maçın Fenerbahçe müsabakası olduğunu söyledi. TS Haberleri FutbolArena'da!


Trabzonspor'un yeni transferi Novak hakkında haberler


"BİZE MAFYA DİYORLAR"

Trabzonspor'da Hubocan, Kucka ve Durica ile aynı binada yaşadığını söyleyen Novak, "Onlarla iyi anlaşıyoruz çünkü aynı dili konuşuyoruz. Aynı binada yaşıyor, birlikte yemiyoruz. Hatta apartmanda bize Çek mafyası diyorlar. Tabi ki yurt dışından gelen oyuncular için bu önemli bir avantaj. Çünkü hepimiz aynı dilde konuşuyoruz." dedi. 
"TRABZONSPOR TARAFTARLARI İÇİN EN ÖNEMLİ MAÇ FENERBAHÇE MAÇI"

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında oynamadım ama bu benim için çok önemli tecrübeydi. Trabzonspor taraftarları için Fenerbahçe, en önemli maçtır. 40 bin kişi tribünde hiç susmadılar. Kulakları ağrıtan bir tezahürat vardı."

"AVRUPA KUPALARINA KATILMAK İSTİYORUZ"

Önümüzdeki sezon amaçlarının Avrupa kupalarına gitmek olduğunu söyleyen Novak, "Kalan maçlarımızda en iyi performansı sergilemek istiyoruz. Şampiyonluk yarışından uzaklaştık ama taraftarlarımızı mutlu etmek için önümüzdeki sezon en azından Avrupa kupalarına katılmak zorundayız ve bu süreçte ben de takımım için elimden gelen en iyi katkıyı vermek istiyorum." diye konuştu. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.