comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu eski futbolcu Teofilo takım arkadaşının eşini taciz etti

20 Kasım 2017, Pazartesi 20:33
Trabzonsporlu eski futbolcu Teofilo takım arkadaşının eşini taciz etti

Bir dönem Trabzonspor forması giyen Teofilo Gutierrez, Junior'da takım arkadaşı Ovelar'ın eşini taciz etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Trabzonspor forması giyen ve bordo mavili takımdan sorunlu bir şekilde ayrılan Teofilo, şu anda formasını giydiği Kolombiya'nın Junior takımında yeni bir skandala daha imza attı. 

Kolombiya'nın Junior takımında forma giyen Trabzonsporlu eski futbolcu Teofilo Gutierrez'in takım arkadaşı Roberto Ovelar'ın eşi Gladys'e yakınlık göstermek için taciz içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı. Kolombiya'da patlayan bu skandal olayın ardından ise ilginç gelişmeler yaşandı. 
Junior takımında başarılı bir performans sergileyen ve taraftarların sevgilisi olan Teofilo'nun kulüp başkanını ayrılmakla tehdit ettiği ve suçlamaları taraftarlara anlatacağı öne sürüldü. Ardından basına düşen skandalın ardından Teofilo Gutierrez sosyal medya hesabını kapattı. 

KULÜBÜN NE YAPACAĞI MERAK EDİLİYOR!
Junior kulübünün yönetimi ise şu anda ikilemde kaldı. Taraftarların sevgilisi olan Teofilo'nun başarılı performansından dolayı kulüpten gönderilip gönderilmeyeceği henüz belirsiz. Roberto Ovelar'ın ise Teofilo için "O varsa ben yokum." dediği öğrenildi. 

Dünya Futboluyla ilgili tüm gelişmelere Dünyadan Futbol Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)