comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Zekeriya Alp'e yanıt: "Bu insanlar sizi de satar!"

08 Mart 2020, Pazar 19:15
Trabzonspor'dan Zekeriya Alp'e yanıt:

Trabzonspor kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, MHK Başkanı Zekeriya Alp'in açıklamalarına yanıt verdi. 

FutbolArena - Trabzonspor kulübünden MHK Başkanı Zekeriya Alp'in açıklmalarına yanıt geldi. Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. 

TRABZONSPOR'UN AÇIKLAMASI
Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan'ın açıklamalarına cevap veren MHK Başkanı Zekeriya Alp'in sergilediği tutumu anlayamadık! Çünkü biz ‘yangın var' diyoruz o da çıkıp ‘ateşi ben yakmadım' diye bağırıyor. İşte Türk futbolunu kaosa sürükleyen bu anlayıştır” diyen Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, “Dün oynadığımız Gaziantep FK karşılaşması sonrası Başkan Yardımcımız Sayın Ertuğrul Doğan'ın yaptığı açıklamaların, MHK Başkanı Zekeriya Alp tarafından hiç anlaşılamadığını gördük. Zekeriya Alp'in okuduğunu idrak etme konusunda yeterlilik vasıflarını kaybettiği, anlama ve algılama kabiliyetini yitirdiği gözüküyor. Kulübümüzün dile getirdiği konuların hiçbirine cevap veremeyen Zekeriya Alp'in sergilediği bu tavır futbolumuzun neden sürekli geriye doğru gittiğinin açık bir göstergesidir” 

"HALİS ÖZKAHYA'NIN YÜZÜNDEKİ TÜKÜRÜKLERİ SİLENLERE DİYET ÖDEDİĞİNİ..."

Bizler Halis Özkahya'nın yüzündeki tükürükleri silenlere diyet ödediğini, geçtiğimiz yıl uğruna bildiri hazırlayanlara biat ettiğini açıkça söylüyoruz. Trabzonspor Kulübü bunu söylüyorsa bu bir iddia değil, realitedir! Zekeriya Alp, eğer ki bizim açıklamalarımız yüzünden saygınlığını kaybediyor, rencide oluyorsa bu kendisinin sorunudur. Sonuçta MHK'yi o yönetiyor!” Bizce de doğru yapar. En azından muhtemel bir yargılama sürecinde, kendilerinin çok uzak olduğu hak, hukuk ve adalet gibi kavramların ne anlam ifade ettiğini, bağımsız yargının ne anlama geldiğini yakından görme şansına sahip olurlar! Belki yargılama sonucunda bu tip kurumların nasıl yönetileceğini öğrenirler ve bugüne kadar yapmış oldukları uygulamalardan bir nebze olsun utanırlar.

ZEKERİYA ALP'İN AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

"DERİNLİĞİNİ BİLMEDİĞİMİZ BU İNSANLAR GÜN GELİR SİZİ DE SATARLAR!"

Bizim Zekeriya Alp'e tavsiyemiz; yönetemediği, kontrol edemediği ve hükmedemediği kişilerin sorumluluğunu üzerine almamasıdır! Çünkü derinliğini bilmediğiniz bu insanlar günü gelir sizi de satarlar. Nihayetinde bunların hayatta becerebildikleri yegane iyi şey, satmaktır!"

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)