comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı ve golcü açıklaması

02 Ağustos 2019, Cuma 13:24
Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı ve golcü açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı'nın transferi ve golcü takviyesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Lille'in transfer etmek istediği Yusuf Yazıcı ve kadroya takviye yapmak istedikleri golcü transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı için Fransız kulübünden 15 milyon euroluk teklif yapıldığı ancak bu rakamı kabul etmeyeceklerini açıkladı. 
 

Trabzonspor Haberleri: Yusuf Yazıcı, Lille'e transfer olacak mı?


Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, golcü transferiyle ilgili çalışmaların devam ettiğini ve transferlerden birinin yarın açıklanabileceğini söyledi. Ağaoğlu, "Lille'in Yusuf Yazıcı ısrarı sürüyor. Lille, Yusuf için 15 milyon euro teklif etti. Onların teklifiyle bizim beklentimiz arasında ciddi bir fark var. Şu anda Lille Kulübü'nün yetkilileri Türkiye'de." dedi. 

Golcü takviyesi hakkında da konuşan Ağaoğlu, "Yapacağımız forvet transferlerinden birisi yarın açıklanır. Hiçbir şekilde adı telaffuz edilmemiş birisi olacak." dedi.
 

Sturridge, Trabzonspor'a geliyor mu?


Hatırlanacağı üzere Amerika'da 1 hafta kalarak bu transfer için uğraşan yönetici Sertaç Güven işi büyük ölçüde bitirip geri dönmüştü. Ardından yapılan görüşmelerde yıldız ismi bonuslar ile yıllık 3 milyon Euro'ya ikna edildi. 
Sturridge'in en geç yarın Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!