comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan teknik direktör kararı! Hüseyin Çimşir formülü

01 Ocak 2020, Çarşamba 16:33
Trabzonspor'dan teknik direktör kararı! Hüseyin Çimşir formülü

Trabzonspor, devre arası çalışmalarına yardımcı antrenör Hüseyin Çimşir ile başlama kararı aldı.

FutbolArena - Trabzonspor'da Ünal Karaman sözleşmesinin feshedilmesinden sonra teknik direktör boşluğu oluştu. Süper Lig'in ikinci yarısına hazırlanacak olan Trabzonspor'da antrenör formülü belli oldu. Ahmet Ağaoğlu önderliğindeki bordo mavili kulüp, yardımcı antrenör Hüseyin Çimşir ile ikinci yarı hazırlıklarına başlayacak.
 

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


TRT Spor'un son dakika haberine göre Antalya'da kampa girecek olan Trabzonspor, yardımcı antrenör Hüseyin Çimşir ile çalışmalarını sürdürecek. Süper Lig'in ikinci yarısı öncesi kamp programı yapan Trabzonspor, takımın sorumluluğunu Hüseyin Çimşir'e verdi. Teknik direktör Ünal Karaman'la yollarını ayıran Trabzonspor, ikinci yarının hazırlıklarına geçici olarak Hüseyin Çimşir ile başlama kararı aldı.

VİRA'DAN YÖNETİME ÜNAL KARAMAN TEPKİSİ
Trabzonspor'un taraftar grubu Vira, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Kulübümüz 
Trabzonspor belli ki teşekkür dahi etmeyecek; hep birlikte bizler, hocamıza verdiği büyük hizmet, kulübümüze kazandırdığı sevgi ve saygınlık için teşekkür edelim." dedi.

ÜNAL KARAMAN'IN TRABZONSPOR'A VEDA SÖZLERİ

"Kayserispor maçından sonra yönetim tarafından görevimin son verildiğine dair alınan karar, tarafıma tebliğ edilmiş ve bu durum benim tarafımdan anlayışla karşılanmıştır."

Geldiğimiz bu noktada hadiselerin tafsilatını tartışmanın, gönül verdiğimiz Trabzonspor camiasına zarar vereceği kanaatindeyim. Meslek ahlakı anlayışım gereği bugün Ünal Karaman'a düşen, İsmail tevekkülü ve teslimiyetidir

Şartlar ne olursa olsun bize yakışanı yapmak boynumuzun borcudur. Ahmet Ağaoğlu ve yönetime, teknik kadrodaki arkadaşlara, kulüp personeline ve tüm oyuncularıma teşekkür ederim."

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"