comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan sponsorluk ile ilgili yeni açıklama

15 Şubat 2018, Perşembe 09:52
Trabzonspor'dan sponsorluk ile ilgili yeni açıklama

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Rıza Egemen, Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi'ndeki sponsorlukla ilgili açıklamada bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'un Akyazı'da Medical Park'ın sponsorluğunun 1 yıllık ve her yıl yenileneceğine dair anlaşma hakkında kulüpten açıklama geldi. Bordo Mavili kulübün Başkan Yardımcısı Ali Rıza Egemen, sponsorluğun 1 yıllık olmadığını ifade etti.
 

Trabzonspor sponsorluk haberleri


Egemen yaptığı açıklamada, ‘'Ben de Başkan'ı zaman zaman eleştiriyorum ama bu konuyu araştıranlar oluyor, bir yanlışı düzeltelim. Sponsorluk 5 yıllık. Hatta parasını da aldık. Denizbank'tan bu sponsorluk üzerinden %30 kesintiyle kredi çektik. 20 Milyon Euro civarında para aldık. Kimse kimseye böyle para vermiyor bu zamanda. 10 - 12 Milyon Euro civarında görüşmelerimiz oldu. Sonrasında Medical Park ile anlaştık. 1 yıllık diye bir şey yok, ödenmezse zaten bu Medical Park ile Denizbank arasında bir konu.'' dedi.

Başkan yardımcısı anlaşmanı 1 yıllık olmasına dair MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş'nin yaptığı bilgilendirmeye ise, ‘'Teknik bir detay'' yanıtını verdi.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.