comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Sörloth açıklaması! Leipzig transferi

12 Eylül 2020, Cumartesi 12:44
Trabzonspor'dan Sörloth açıklaması! Leipzig transferi

Trabzonspor, Alexander Sörloth'un söylediği tarihte Trabzon'a gelmediğini ve Leipzig Kulübü'nden gelen transfer teklifinin değerlendirildiğini duyurdu.

FutbolArena - Trabzonspor, Norveçli yıldız Alexander Sörloth'un söz verdiği tarihte Türkiye'ye dönmediğini açıkladı. Bordo mavili kulüp, Alexander Sörloth için Leipzig takımından gelen teklifin değerlendirmeye alındığını ifade etti.
 

Alexander Sörloth, Trabzonspor'dan ayrılacak mı?


Trabzonspor'un Sörloth açıklaması şu şekilde:

"Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir."
"8 EYLÜL SALI GÜNÜ TRABZON'DA OLMASI GEREKİYORDU"

"Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç'e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon'da olması gereken oyuncumuz, Oslo'da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon'da olacağını tarafımıza bildirmiştir."

"Bugün itibariyle henüz Trabzon'a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)