comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan sert tepki: "İtirazı olan buyursun gelsin"

09 Mayıs 2020, Cumartesi 16:56
Trabzonspor'dan sert tepki:

Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, kendisine ait sosyal medya hesabında iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, "Trabzonspor liglerin oynanmasını istemiyor" şeklindeki söylemlere sert tepki gösterdi. Doğan, "Trabzonspor'u kimse farklı senaryoların içerisine çekmeye kalkmasın." dedi.
 

Trabzonspor, Süper Lig tescili istiyor mu?


Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, kendisine ait sosyal medya hesabında, bordo-mavili kulüp hakkında ortaya atılan 'Trabzonspor liglerin oynanmasını istemiyor" söylentilerine geçmişten bir gazete başlığıyla yanıt verdi.

"KİMSE FARKLI SENARYOLARA ÇEKMESİN"
Doğan, 1975-76 sezonu efsane kadrosunun yer aldığı fotoğraf paylaşarak, "Trabzonspor'u kimse farklı senaryoların içerisine çekmeye kalkmasın. Biz dün ne isek bugün de aynıyız. Her zaman onurlu duruşumuzla sahnedeydik. İtirazı olan buyursun gelsin" ifadelerine yer verdi.

TRABZONSPOR'DA MORALLER YERİNDE

Korona virüs salgını nedeniyle Süper Lig'e verilen arada çalışmalarını evlerinde sürdüren Trabzonspor'da, antrenmanların başlamasıyla birlikte oyuncuların da keyifleri yerine geldi. Başta yönetim ve Teknik Direktör Hüseyin Çimşir, oyuncuların iyi koşullarda antrenman yapmaları için gerekli tüm alternatifleri düşünürken, bordo-mavili oyuncuların da yapılan çalışmalarda neşeli oldukları gözlendi.

NDİAYE 12 HAZİRAN'DA HAZIR

Korona virüs salgını nedeniyle Süper Lig'e verilen arada sol ayağından operasyon geçiren Badou Ndiaye güç depoluyor. Kısa sürede eski gücüne kavuşması beklenen başaralı oyuncunun Süper Lig'in başlama ihtimali olan 12 Haziran'a kadar hazır hale geleceği belirtildi. Oyuncu önümüzdeki günlerde takımla birlikte çalışmalara başlayacak. (İHA)

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"