comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Loic Remy iddiasına sert tepki

13 Şubat 2018, Salı 21:32
Trabzonspor'dan Loic Remy iddiasına sert tepki

Trabzonspor'un devre arasındaki transfer gözdesi Loic Remy için ortaya atılan son iddia bordo mavili yönetimi çileden çıkardı.

FutbolArena - Trabzonspor, ara transfer döneminde Loic Remy için 7,5 milyon Euro bonservis bedeli teklif ettiklerine dair çıkan haberler nedeniyle resmi siteden sert bir açıklama yayınladı. Sahte bir mail kurgulandığını duyuran bordo mavili yönetim, avukatların konu hakkında harekete geçtiğini bildirdi.
 

Trabzonspor'dan Loic Remy transferi için açıklama


Trabzonspor'un açıklamasında, "Son günlerde gerek sosyal medyada gerekse bazı basın yayın organlarında Loic Remy isimli futbolcuya kulübümüzün 7,5 milyon Euro'luk bir teklifte bulunduğuna dair gerçek dışı haberler yapılmış; bu haberlere bilgisayar başında kurgulanan sahte bir mail dayanak olarak gösterilmiştir. Doğruluğu araştırılmadan, tamamen sahte belgelerle bu haberleri yapanlar ve yayanlar hakkında kulübümüzün avukatları hukuki işlem başlatmıştır. Kulübümüzün avukatları ayrıca bundan sonraki süreçte hangi mecrada olursa olsun yalan, iftira, hakaret ve tehdit eylemlerine karşı da gerekli hukuki başvuruları titizlikle yapacak ve takipçisi olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…" ifadeleri kullandıldı.

Ara transfer döneminde Las Palmas'tan Getafe'ye kiralık olarak gönderilen Loic Remy'nin adı Trabzonspor ile birçok kez anılmasına rağmen anlaşma gerçekleşmemişti.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.