comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan İhsan Gündüz Derelioğlu'na görev

05 Haziran 2018, Salı 16:53
Trabzonspor'dan İhsan Gündüz Derelioğlu'na görev

Trabzonspor'da altyapı konusuna önem vereceğini açıklayan yönetim, ilk hamlesini yaparak göreve İhsan Gündüz Derelioğlu'nu getirdi.

FutbolArena - Trabzonspor Kulübü'nde Gençlik Geliştirme Koordinatörü İhsan Gündüz Derelioğlu, izleme komitesinin başına getirildi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Kulübümüzün Gençlik Geliştirme Koordinatörü İhsan Gündüz Derelioğlu, A Takım, 1461 Trabzon ve Altyapımızda bulunan kategorilere katılacak futbolcularla ilgili izleme komitesinin başına getirilmiştir. Kısa süre içinde kadrosunu oluşturacak olan Sayın İhsan Derelioğlu'na yeni görevlerinde başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.
 

İhsan Gündüz Derelioğlu kimdir, kaç yaşında?


İhsan Gündüz Derelioğlu, Trabzonspor'da daha önce çeşitli görevlerde bulundu. 1994 yılından bu yana kaleci antrenörü, altyapı kooordinatörü ve antrenör olarak çeşitli dönemlerde Trabzonspor'da çalışan İhsan Gündüz Derelioğlu, Antalyaspor'da da bir dönem antrenör olarak çalıştı. İhsan Gündüz Derelioğlu ayrıca Gümüşhane Doğan, Akçabat Sebatspor ve 1461 Trabzonspor'da teknik direktörlük görevlerinde bulundu. İhsan Gündüz Derelioğlu, 56 yaşındadır.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)