comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Deniz Çoban'a olay yanıt: "Anlasaydın bırakmazdın"

08 Mart 2020, Pazar 12:42
Trabzonspor'dan Deniz Çoban'a olay yanıt:

Gaziantep FK maçının son dakikasında iptal edilen gol hakkında Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan'dan bir tepki daha geldi.

FutbolArena - Süper Lig'in 25'inci haftasında Gaziantep FK sahasında Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. Trabzonspor'un son dakikada attığı gol VAR incelemesinin ardından faul gerekçesiyle iptal edildi. Eski hakem Deniz Çoban kararın doğru olduğunu açıklarken, Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan'dan sert tepki geldi.
 

Trabzonspor'un iptal edilen golünde karar doğru mu?


Fanatik Gazetesi yazarı eski hakem Deniz Çoban, pozisyon hakkında yorumda bulunurken, "Abdülkadir havaya kalkan kramponunun vidalarıyla Diarra'nın ayağına bir darbede bulundu. Pozisyonda açık bir faul olduğu için VAR yerinde bir müdahaleyle golü iptal ettirdi." ifadelerini kullandı.

ERTUĞRUL DOĞAN'DAN OLAY YANIT
Deniz Çoban'ın değerlendirmesini sosyal medya hesabından alıntılayan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, "Hakemlikten anlasaydın hakemliği bırakmazdın!" dedi.

Ertuğrul Doğan dün geceki paylaşımında ise "O hakemlerin sözleşmeleri bu gece iptal edilmelidir! Bizimle ‘sinsice' savaş verdiğine inananlar da, var ise ‘onurları', onurlu bir şekilde karşımıza çıkmalıdırlar!" tepkisinde bulunmuştu.

ERTUĞRUL DOĞAN MAÇ SONU NELER DEMİŞTİ?

"Türk hakemliğinin yüz karası Halis Özkahya bugün; 2012 yılında yönettiği bir maçta verdiği karar sonrasında bir futbolcunun yüzüne tükürmesinin ardından o tükürükleri silerek hakemliğini kurtaran, öğretmen olarak gittiği Batman'dan tayinini Yalova'ya aldırtan Süper Lig'teki bir kulübün başkanına tüm bu sürecin diyetini ödemektedir. Kulübümüz, camiamız, futbolcularımız ve teknik heyetimiz var gücüyle şampiyonluk yarışındayken en kritik anda yapılan bu operasyonun sorumluları bedelini en ağır şekilde ödeyecektir."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"