comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Cagliari maçında alkışlanacak hareket! (Trabzonspor Cagliari maçı izle)

04 Ağustos 2018, Cumartesi 16:37
Trabzonspor'dan Cagliari maçında alkışlanacak hareket! (Trabzonspor Cagliari maçı izle)

Trabzonspor, Cagliari ile oynayacağı hazırlık maçına, şehitlerimizin resmini formasına bastırıp çıkacak. Trabzonspor - Cagliari maçı ne zaman? Maçı hangi kanal verecek? Cevaplar haberimizde...

FutbolArena - Trabzonspor, bu sezon yaz kampındaki son hazırlık maçında Cagliari ile karşı karşıya gelecek. Trabzonspor bu maça, şehitlerimizin resminin basılı olduğu formasıyla çıkacak. 


Trabzonspor, Cagliari maçı formasına şehitlerimizin resmini bastıracak


Trabzonspor, geçtiğimiz günlerde Yüksekova'da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah forma ile Cagliari maçına çıkacak. 

Trabzonspor resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. 
"Takımımız Cagliari ile oynayacağı hazırlık maçında sahaya, Yüksekova'da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formamızla çıkacaktır.

Ölümün daha ne olduğunu bilmeden hayattan koparılan bir evlat... Yavrusunun kokusuna doyamadan kahpece şehit düşürülen bir anne... Onların acısı yüreğimizdedir! Şu bilinsin ki; bizler var olduğumuz sürece vatan uğrunda şehit düşenler asla ve asla unutulmayacaktır! Gururla, şerefle ve onurla... Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun..."


Trabzonspor - Cagliari maçı saat kaçta, hangi kanalda? (Trabzon Cagliari canlı izle)


Trabzonspor ile Cagliari arasındaki müsabaka 4 Ağustos Cumartesi akşamı saat 19.00'da başlayacak. Bu karşılaşma TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"