comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Burak Yılmaz ve Beşiktaş transfer açıklaması

22 Ağustos 2018, Çarşamba 18:08
Trabzonspor'dan Burak Yılmaz ve Beşiktaş transfer açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoağlu, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transferine dair konuştu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş'ın Burak Yılmaz'ı transfer etmek için teklif yapıp yapmadığı konusunda açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'TAN BANA GELEN TEKLİF YOK"
"Beşiktaş'tan Burak Yılmaz ile ilgili teklif bana ulaşmadı. Trabzonspor Kulübü büyük bir kulüp. Trabzonspor aracılar aracılığı ile ne oyuncu alır ne de oyuncu verir. Bizim hiçbir oyuncumuza bu şekilde yapılan bir teklifi, biz hiçbir zaman için ciddiye almadık. Sadece Burak Yılmaz için değil bütün oyuncularımız için. Eskiden posta adresi vardı şimdi mail adresi var. Benim oyuncuma talip olacak kulüp benim kulübümle direkt olarak iletişime geçmek zorunda.

"BURAK YILMAZ, SOSA, ABDÜLKADİR, YUSUF YAZICI..."

Ben hiçbir yetkisi olmayan insanlar aracılığıyla bu tür işlere girmem. Geldiğim zaman tavrım buydu, hiç değişmedi. Gidene kadar da değişmeyecek. Herkes bunun bilinciyle hareket etmek zorunda. Çünkü Burak Yılmaz, Sosa, Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı bunların hepsi bizim Trabzonspor Kulübü'nün sözleşmeleri oyuncularıdır. Bu oyuncular ile alakalı olarak herhangi düşüncesi ve fikri olan kulüp her kimse Trabzonspor ile iletişime geçmek zorunda. Onun haricindeki hiçbir teklifi ciddiye almıyoruz."

"ALGI OPERASYONU YÖNETİLİYOR"

"Ortada bir algı operasyonu yönetiliyor ödeme zorluğu içerisinde olan Trabzonspor diye. Eğer ben Burak'ın parasını ödeyemiyorsam Türkiye'nin hiçbir kulübü ödeyemez. Her oyuncunun Trabzonspor Kulübü'ne bir maliyetini vardır. Bu maliyetin altında bu oyuncuları Trabzonspor Kulübü'nün göndermesi mümkün değildir. En azından bu yönetim görev başında olduğu sürece. Bunu herkesin böyle bilmesi lazım. Spor ahlak ve etiği neyi gerektiriyorsa ona göre hareket etmek zorunlulukları vardır. Trabzonspor ciddi bir kulüptür. Düşüncesi ciddi olan Trabzonspor ile iletişime geçer. (TRT Spor)

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)