comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Altınordu'ya cevap: "Yakışmıyor"

11 Mayıs 2018, Cuma 13:56
Trabzonspor'dan Altınordu'ya cevap:

Spor Toto Gelişim Ligi Türkiye Finalleri'nde Trabzonspor ile Altınordu karşılaşırken iki kulüp arasında tartışma yaşandı.

FutbolArena - Spor Toto Gelişim Ligi Türkiye Finalleri'nde Trabzonspor'a 2-1 mağlup olan Altınordu kulübü, rakiplerine yaşı büyük oyuncu oynattıkları iddiasıyla göndermede bulunurken, Trabzonspor kulübünden de Altınordu'ya cevap gecikmedi.


Altınordu'nun Trabzonspor mesajı


Altınordu Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada "Spor Toto Gelişim Ligi 2. Grubu 61 puanla lider bitiren Altınordu Futbol Meslek Lisesi (AFMY) U14 Takımımız, Türkiye Finalleri ilk maçında Trabzonsporlu ağabeylerine (!) 2-1 mağlup oldu." yazdı. Bu mesaj ile Trabzonspor'un yaşı büyük oyuncu oynattığı imasında bulunan Altınordu'ya Trabzonspor kulübünden cevap gecikmedi.


Trabzonspor'un Altınordu kulübüne cevabı


Trabzonspor kulübü ise Altınordu'nun bu yazısı üzerine cevap verdi ve "Spor Toto Gelişim Ligi 2. Grup'ta U14 takımımız, Altınordu ile dün oynadığı karşılaşmada 2-1 galip gelmiştir. Altınordu'nun resmi sitesinde maçın sonucu “Takımımız, Türkiye Finalleri ilk maçında Trabzonsporlu ağabeylerine (!) 2-1 mağlup oldu” şeklinde verilmiştir. Öncelikle bu ifade sporun birleştirici ruhuna asla yakışmamaktadır. Görünen o ki Altınordu, sportif başarıyı esas almaktadır. Kulübümüzün ise oyuncu geliştirme merkezli bir politikası vardır. Haliyle bizim turnuvalara katılma amacımızı anlamalarını beklemiyoruz. Saygılarımızla…" ifadelerini kullandı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"