comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'daki sakatlıklar soru işareti yarattı

06 Kasım 2017, Pazartesi 15:01
Trabzonspor'daki sakatlıklar soru işareti yarattı

Trabzonspor oyuncuların sağlık problemleri dikkat çekmeye başladı...

FutbolArena - Trabzonspor'da yaşanan sakatlıklar kafa karıştırmaya başladı. Son olarak Kayserispor deplasmanında oynanan müsabakada Onazi ile Mustafa'nın kasık ve adale problemleri nedeniyle sahayı terk etmeleri kafalarda soru işaretleri yarattı.

Burak ve Kucka'nın benzer problemler nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalmalarına iki futbolcunun daha eklenmesi sağlık problemini gündeme taşıdı. 
ANTRENMANLAR TARTIŞILIYOR

Kasık ve adale sakatlıklarının oyuncuların antrenman temposuyla ilgili olabileceği yorumları ağırlık kazanırken, sezon başı yüklemelerinde yapılan yanlışlıkların ya da doz ayarlamasının sorunun ana kaynağı olabileceğine işaret ediliyor. Bu nedenle Bordo Mavili futbolcuların lige tam olarak hazırlanamadığı yorumları yapılırken Ersun Yanal'ın çalışma programı ister istemez tartışılmaya başlandı.

ÇALIMBAY ÇARE ARAYACAK

Sakatlıklarda oyuncuların yaşam özelliklerinin de etkili olabileceği görüşü dile getiriliyor. Yanal'dan sonra gelen Rıza Çalımbay'ın değişen antrenman koşullarına oyuncularını nasıl adapte edeceği merakla bekleniyor. Takımı salı gününden pazar gününe kadar kampa alacak olan Çalımbay Antalya'da yapacağı antrenmanlar ve testlerle bireysel performans konusunda fikir sahibi olmaya çalışacak.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)