comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Zeki Yavru serbest kaldı.

19 Haziran 2017, Pazartesi 18:08
Trabzonspor'da Zeki Yavru serbest kaldı.

Trabzonspor, Zeki Yavru'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

FutbolArena - Trabzonspor'da son dakika transfer gelişmesi! Bordo Mavili yönetim oyuncuyla yaptığı görüşme sonrasında Zeki Yavru'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.
 

Zeki Yavru, Trabzonspor'dan ayrıldı mı?


Zeki Yavru'ya alacağına karşılık 100 bin TL. civarında bir ödeme gerçekleştirildi. Bonservisini eline alan Zeki Yavru, başta Kayserispor olmak üzere kendisine gelen teklifleri değerlendirecek.

KAP'A BİLDİRDİLDİ! ALACAĞINDAN VAZGEÇTİ
Öte yandan Trabzonspor, Zeki Yavru'nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini KAP'a da bildirdi.

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcu Zeki Yavru arasındaki 01.06.2015 başlangıç, 31.05.2018 bitiş tarihli sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Yapılan fesih anlaşmasına göre; Zeki Yavru Şirketimizde olan 350.000.-TL tutarındaki alacağından feragat etmiştir."


Trabzonspor ile ilgili haberleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Trabzonspor'dan Doumbia ve Kucka transferi


Trabzonspor'da son dakika transfer gelişmesi! Bordo mavili kulüp, Juraj Kucka ve Seydou Doumbia transferinde atağa kalktı.

Bein Sports'un haberine göre Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, başarılı oyuncular Juraj Kucka ve Seydou Doumbia'nın transferini bitirmek üzere İtalya'ya gidiyor.

Transferleri bitirmek üzere öncelikle Milano'ya gidecek olan Muharrem Usta'nın Juraj Kucka transferi için Milan yönetimi ile görüşeceği ifade edildi. Habere göre Muharrem Usta bir sonraki görüşmesini ise Roma'da yapacak. Roma kulübü yetkilileri ile Seydou Doumbia konusunda temas kuracak olan bordo mavili başkan, kiralamanın önünü açmak için çaba gösterecek.

FutbolArena Transfer Arenası (16 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.