comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'ya Monaco'dan 14 milyon Euro

29 Eylül 2017, Cuma 09:40
Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'ya Monaco'dan 14 milyon Euro

Trabzonspor'un genç yıldız adayı Yusuf Yazıcı'ya Fransa'nın Monaco takımı talip oldu. Fransız ekibi 14 milyon Euro'yu gözden çıkardı.

FutbolArena - Trabzonspor forması ile gösterdiği başarılı performans ile basamakları hızlı adımlarla çıkan genç yıldız adayı Yusuf Yazıcı, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Monaco takımı takip oldu. Fransız ekibi Yusuf Yazıcı için serveti gözden çıkardı.


Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'ya Monaco kancası


Trabzonspor'da göstermiş olduğu başarı performans ile Avrupa'nın dev kulüplerinin ilgisini çene Yusuf Yazıcı'ya son olarka Fransız ekibi Monaco talip oldu. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Trabzonspor altyapısının armağanı olan Yusuf Yazıcı şimdiden Avrupa transfer pazarına damga vurmaya hazırlanıyor. Sevilla, Borussia Dortmund, Manchester United ve Liverpool gibi Avrupa'nın dev takımlarının takibe aldığı Yusuf Yazıcı için Fransız ekibi Monaco pazarlık masasına 14 milyon Euro ile oturdu.

DEVRE ARASI BEKLENECEK
Menajerler aracılığı ile nabız yoklayan Fransız ekibi ayrıca bir sonraki satıştan da pay önerdi ancak oran belirtmedi. Trabzonspor kanadı ise bu görüşme için devre arasını bekleme yanlısı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)