comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı için geliyorlar

20 Ağustos 2017, Pazar 16:52
Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı için geliyorlar

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı için İngiliz scout ekipleri Türkiye'ye geliyor.

FutbolArena - Trabzonspor ile gösterdiği performans ile takımın vazgeçilmezleri arasında yer alan Yusuf Yazıcı, Avrupa'nın dev kulüplerinin izleme komitelerinin dikkatini çekmiş durumda.


Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı için geliyorlar


Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı için İngiliz scoutlar Türkiye'ye geliyor. Bordo Mavili oyuncunun yeni menajeri Erkut Söğüt ile birlikte Fenerbahçe maçını izleyecek olan scoutlar Yusuf Yazıcı'yı çıplak gözle takip ederek tespitlerde bulunacaklar. Yusuf'un menajerlik haklarını elinde bulunduran Erkut Söğüt Mesut Özil, İlkay Gündoğan ve Arsenalli Mustafi gibi oyuncunun da menajerliğini yapıyor. 
 

Yusuf  Yazıcı menajerini neden değiştirdi?


Burak Yılmaz'ın gelişinden sonra tavan ücretin 3.5 milyon Euro'ya yükselmesi, Yusuf  Yazıcı'nın ise 250 bin Euro garanti ücrette kalmasının ilerleyen süreçte sorun yaratacağının sinyallerini vermeye başladı. Yusuf, yönetim ve teknik heyetin yönlendirmeye çalıştığı menajerlerin aksine Mesut Özil'in temsilcisi Erkan Söğüt ile anlaşmaya vardı.

EVİN ANAHTARI VERİLDİ
Söğüt, Yusuf'un haklarını aldıktan sonra Muharrem Usta'ya ulaşarak ücret konusunu görüşmek istedi. Ancak Usta telefonlarına çıkmadı. Bunun üzerine farklı kişileri devreye sokmanın yollarını arayan menajerin bu konuyu gündemde tutmaya kararlı olduğu seslendiriliyor. Bu arada Yusuf Yazıcı'ya söz verilen evin sadece anahtarının teslim edildiği, tapusunun ise verilmediği ortaya çıktı. Bu arada yönetimin ev sahibine 100 bin liralık senet vererek henüz bir ödeme yapmadığı belirlendi. 

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.