comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın sözleşmesi uzatılıyor

22 Mayıs 2019, Çarşamba 13:44
Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın sözleşmesi uzatılıyor

Trabzonspor'da bu sezon sergilediği performansla alkış alan teknik direktör Ünal Karaman'ın sözleşmesi uzatılıyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon sergilediği performansla alkış toplayan Trabzonspor'da başarılı bir performans sergileyen teknik direktör Ünal Karaman'ın da gelecei netleşti. Sözleşmesi sona eren başarılı teknik adamla 2 yıllık yeni sözleşme yapılacağı belirtildi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun deneyimli teknik adamla 2 yıllık sözleşme imzalayacağı ifade edildi. 
 

Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman, Trabzonspor'da kalacak mı?


Trabzonspor ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan ve sona eren Ünal Karaman ile yeniden anlaşma sağlandı. Bordo mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun başarılı teknik adamın sözleşmesini 2 yıl daha zuatma kararı aldığı belirtildi. Gazeteci Yunus Emre Sel'in aktardığı bilgiye göre; Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu yaptıkları toplantı sonrası Ünal Karaman ile yola devam etme kararı aldı. Bordo mavililerin, önümüzdeki günlerde resmi anlaşma detaylarını kamuoyu ile paylaşacağı ifade edildi. 

SON 8 SEZONUN EN İYİ TRABZONSPOR'U

Trabzonspor bu sezon Ünal Karaman yönetiminde aldığı başarılı sonuçlarla son 8 sezonun en iyi performansını sergiledi. Bordo mavililer, 33 hafta sonunda topladıkları 60 puanla, son 8 sezonda sergilediği performanslardan daha iyisini gerçekleştirdi. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.