comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ünal Karaman imzaladı

30 Mayıs 2018, Çarşamba 11:14
Trabzonspor'da Ünal Karaman imzaladı

Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman ile resmi sözleşme imzalandı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonu istediği gibi geçiremeyen Trabzonspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay ile yollar ayrılmıştı. Bordo mavili kulüpte teknik direktörlük için Ünal Karaman ile anlaşma sağlandı. Deneyimli teknik adamla resmi sözleşme imzalandı. 
 

Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman, Trabzonspor ile anlaştı


İmza töreninde basın mensuplarının karşısına geçen Ünal Karaman şunları söyledi:

"Bana bu camianın bir parçası olma şansını veren herkese teşekkür ediyorum. Ben bu şehirde yaşadım ve bu şehrin değerleri içinde kendi değerlerimi örtüştürdüm. Başarıyı da acıyı da beraber yaşayacağız. Hangi sonucu alırsak alalım saha içerisinde namuslu bir şekilde mücadele edeceğiz. Ben bu şehrin bir parçasıyım. Taraftarlar beni kendi parçalarından görüyor. İnsan kendi parçasını söküp atamaz. Hayrettin Hacısalihoğlu, önceki gün aradı ve bize söyleyecek söz kalmadı. 
Bu bir oyun. Matematik problemi değil. Bizim hedefimiz sevgiyle başarıya ulaşmak. Ben burada 9 yıl futbol oynadım, 7 yıl kulüpte kaldım bekçilik yaptım. Ben buranın acısında, hamurunda, mayasında varım. Sokaktaki taraftarım. Farklı formüllere gerek yok. Ben yerli-yabancı oyuncu ayrımı yapmam. Bu forma için terini akatan oyuncu bizim için özdür. Samimi insanların olduğu bir kadro oluşturmaya çalışacağız. "

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"