comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ünal Karaman dönemi kapandı

30 Aralık 2019, Pazartesi 13:54
Trabzonspor'da Ünal Karaman dönemi kapandı

Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman ile yollar kesin olarak ayrıldı.

FutbolArena - Süper Lig'in ilk yarısında sergilediği başarılı performansla şampiyonluk yarışında yer alan Trabzonspor'da sürpriz bir şekilde teknik direktör Ünal Karaman ile yollar ayrıldı. Deneyimli teknik adamın Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamaların ardından yönetimle ters düştüğü ve karşılıklı anlaşma sağlanarak yolların ayrıldığı belirtildi. Bordo mavili taraftarların dün akşamdan bu yana süren desteğine rağmen Karaman ile yollar ayrıldı. 
 

Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman ayrıldı mı?


Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın görevden ayrılacağı haberleri üzerine dün akşam bordo mavili taraftarlar tesislere giderek tecrübeli teknik adama destek oldular. Yönetimle yapılan görüşmeler sonucunda Ünal Karaman ile karşılıklı anlaşarak yollar ayrıldı. Bordo mavili idarecileri, Karaman'ın tüm alacaklarını hesabına yatırdı. Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. 

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI - 15:10
"Şirketimiz ile Teknik Direktör Ünal Karaman arasındaki 07.06.2019 başlangıç ve 31.05.2021 bitiş tarihli teknik adam sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Buna göre, Ünal Karaman'a, bu sezon sonuna kadarki altı aylık dönemde (01.12.2019-31.05.2020) doğacak olan 2.250.000.-TL tutarındaki ileriye dönük tüm maaşları ödenmiştir."

ÜNAL KARAMAN NE DEMİŞTİ?

Teknik direktör Ünal Karaman, Konyaspor maçı sonrası Ahmet Ağaoğlu'nun oyunu eleştirmesiyle ilgili sözlerine yanıt verdi. Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Karaman, "Eğer biz başarı yaşadık da bir noktaya çıkarmışsak, eğer kendi başarımızın altında bizi ezmeye çalışıyorlarsa o ezmeye çalışanların boğazına takılırım" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından yönetimle hoca arasındaki bağın koptuğu ve ayrılık kararının alındığı belirtildi.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"