comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da transfer zirvesi! Uğurcan Çakır talebi

30 Nisan 2021, Cuma 21:28
Trabzonspor'da transfer zirvesi! Uğurcan Çakır talebi

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, yönetim ile bir araya geldiği toplantıda transfer görüşlerini iletti.

FutbolArena - Trabzonspor'da kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı, İstanbul'da bir araya geldi. Transfer konularının da konuşulduğu zirvenin detayları belli oldu.

ABDULLAH AVCI'NIN GİDECEK FUTBOLCULAR LİSTESİ HAZIR
Trabzonspor'da gerçekleşen günün zirvesinde takımın durumu, atılacak ekonomik adımlar ve kulübün bütçesi masaya yatırıldı.

Gidecek ve kalacak futbolcular konusunda görüşüne başvurulan Abdullah Avcı, özellikle ayrılmasını istediği oyuncuların listesini yönetime verdi.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ VE UĞURCAN ÇAKIR TALEBİ

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor yönetimi, teklif yapılan oyuncularla ilgili yapılan görüşmeleri Abdullah Avcı ile paylaştı. İç transferde ise Abdullah Avcı çok iyi bir teklif gelmemesi halinde Uğurcan Çakır'ı takımda tutmak istediğini belirtti.

AHMET AĞAOĞLU'NUN GÖZTEPE MAÇI SONRASI YAPTIĞI TRANSFER AÇIKLAMASI

"Transferde izlemenin ve hocanın belirlediği 4-5 isim üzerinden gidiyoruz. Bunlardan ikisiyle ön anlaşma sağlanmış durumda. Biriyle de önümüzdeki hafta içerisinde prensip anlaşmasına varacağız. Onun ötesinde hocanın ve izlemenin talepleri doğrultusunda görüşmelerimizi sürdürdüğümüz üç futbolcu daha var. Bütün amacımız sezon başlayıncaya kadar, yani hazırlık kampına hocanın talep ettiği oyuncularla girmek. Trabzonspor taraftarı gelecek olan oyuncularla heyecan duysun. Önümüzdeki sene oynayacağımız futbolla, vereceğimiz zirve yarışıyla heyecan duysun."

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"