comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da seçimi Ali Sürmen kazandı

17 Şubat 2018, Cumartesi 17:35
Trabzonspor'da seçimi Ali Sürmen kazandı

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı seçimini mevcut başkan Ali Sürmen kazandı.

FutbolArena - KTÜ Osman Turan Kongre Merkezi'nde yapılan 41. Olağan Seçimli Divan Genel Kurulu'nda oy kullanma hakkı olan 806 üyeden 474'ü oy kullandı. Genel kurulda geçerli oyun 332'sini alan Ali Sürmen yeniden Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı oldu.
 

Trabzonspor divan kurulu üyeleri


İHA'nın haberine göre rakibi Şükrü Kuleyin ise 137 oy aldı. 5 oy geçersiz sayıldığı kongrede Ali Sürmen başkanlığındaki yeni divan başkanlık kurulu şu isimlerden oluştu: 

“Selahattin Ahıskalıoğlu, Muharrem Arz, Yusuf Bahadır, Mehmet Ongan, Bülent Akyazıcı, İlyas Akçay, Hadi Eyüboğlu ve İsmail İnan.”
ALİ SÜRMEN'DEN SEÇİM SONRASI AÇIKLAMA

Yeniden başkanlığa seçilen Ali Sürmen, birlik olmanın önemine dikkat çekerek, “Trabzonspor'a yakışan bir kongreyi geride bıraktık. Bunun yansıması Trabzonspor genel kurulu olacaktır. Burada aday sıfatı ile de olsa cesurca bir şeyler söyledim. Divan başkanı olarak seçilecek adaya bizim karışma veya yönlendirme şansımız yok. Ama Trabzonspor'un uçuruma gidecek bir maceraya gitmemesi için uyarması yönünde bir ikazımız sürekli olacaktır. Biz bir olalım, birlik olalım. Kavga etmeyelim. Önümüzdeki günlerde çalışmalarımızda bizi eleştirecek ve katkı yapacak herkese de açığız” ifadelerini kullandı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.