comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Rıza Çalımbay'dan tepki: 'Ben de konuşacağım'

02 Mayıs 2018, Çarşamba 10:58
Trabzonspor'da Rıza Çalımbay'dan tepki: 'Ben de konuşacağım'

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay düzenlediği basın toplantısında merak edilen konulara açıklık getirdi.

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, düzenli olarak yaptığı haftalık basın toplantısında, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çalımbay, "Basın toplantılarını kaldırmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Ben basın toplantılarını kaldırmam. Diğer hocalar gibi yapmam. Basına büyük saygım var, bilgilendirme yapmak zorundayım." cevabını verdi. 

RIZA ÇALIMBAY: "RAPOR VERDİĞİM HABERİ YALAN"
"Ben nasıl dürüstsem, herkes öyle olacak." diyen Rıza Çalımbay, "Dün bir gazetede benim ağzımdan yalan haber yapılmış. Rapor verdiğim ve oyuncularımı kötülediğim yazılmış. Şimdi ben buna nasıl cevap vereceğim? Olmaz." şeklinde konuştu.


Rıza Çalımbay'ın Burak Yılmaz yorumu


Takımdan ayrılabileceğini söyleyen Burak Yılmaz hakkında da konuşan Çalımbay, "Burak'a kimsenin bir şey söylemeye hakkı yok. Büyük fedakarlıklar yaptı. Eğer sağlam olsaydı gol krallığında da fark atardı. Oynadığı maç sayısına ve attığı gollere bir bakın." dedi. Çalımbay ayrıca "Futbolcu kardeşlerimiz sıkıntı yaşıyor. Burak, 'Nasıl geldiysem öyle giderim' diye açıklama yapmış. Oyuncuları bu noktaya getirmemek lazım. Şu 3 maça odaklanacağımıza bunlarla uğraşıyoruz." ifadelerini kullandı.


Rıza Çalımbay Trabzonspor'da kalacak mı?


Gelecek sezon Trabzonspor'da kalıp kalmayacağı konusunda da konuşan Rıza Çalımbay, "Benim 1 yıllık sözleşmem vardı. Sezon sonu bitiyor zaten her şey. Kulüp kararını verecek ama ben de kararımı vereceğim. Belki benim de burada gördüğüm olumsuz şeyler var. Zamanı gelince konuşacağım." dedi.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"