comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ramazan Övüç ortada kaldı

05 Ocak 2018, Cuma 11:30
Trabzonspor'da Ramazan Övüç ortada kaldı

Trabzonspor'dan Samsunspor'a kiralanan Ramazan Övüç ortada kaldı. Kırmızı Beyazlı kulüple alacakları nedeniyle sorun yaşayan oyuncu bunun için TFF'ye başvurunca sorun yaşadı.

FutbolArena - Trabzonspor'dan Samsunspor'a kiralanan Ramazan Övüç, Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ile görüşen ve tartışan Ramazan Samsun'dan ayrıldı. Bunun üzerine oyunu menajeri Mustafa Üçüncü aracılığıyla Rıza Çalımbay ile temasa geçti.


Trabzonspor'da Ramazan Övüç serbest mi kaldı?


Çalımbay'ın ilk etapta Ramazan'ı kampa götürme konusuna sıcak yaklaştığı ancak daha sonra tavır değiştirdiği öne sürüldü.

ÇALIMBAY TAVIR DEĞİŞTİRDİ
Ramazan'ın menajeri Mustafa Üçüncü, Rıza Çalımbay'ın Engin İpekoğlu ile görüştükten sonra fikir değiştirdiğini dile getirdi. İpekoğlu ile birlikte Beşiktaş'tan takım arkadaşı olan Çalımbay'ın bu ismin söylediklerinden etkilendiği ve bu nedenle Ramzan'ı Antalya'ya götürmekten vazgeçtiği yorumları yapıldı.

Bu arada Ramazan'ın Trabzonspor'da oynadığı dönemde haklarını Metin Korkmaz'a devretmesi için baskı gördüğü ancak buna karşı çıktığı biliniyor. Ramazan bonservisini almak için Trabzonspor yönetimiyle bir görüşme yapacak. 

Trabzonspor ile ilgili tüm gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)