comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Pereira, Bilal ve Hosseini ile yola devam!

30 Mayıs 2020, Cumartesi 16:39
Trabzonspor'da Pereira, Bilal ve Hosseini ile yola devam!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Pereira, Bilal Başaçıkoğlu ve Hosseini'nin sözleşmelerini uzattıklarını açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor iç transferde atağa kalktı. Joao Pereira, Bilal Başaçıkoğlu ve Hosseini'nin sözleşmeleri uzatıldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Pereira için imza töreni düzenleyerek açıklamalarda bulundu.
 

Trabzonspor'da sözleşmesi uzatılan futbolcular


İmza töreninde konuşan Ahmet Ağaoğlu, "Joao Pereira'nın sözleşmesini 1 yıl uzattık. Kendisi futbolu Trabzonspor'da bırakmak istediğini söyledi. Kontrat ücreti hakkında bizi üzmedi. Her iki tarafı da mutlu eden bir sözleşme oldu." ifadelerini kullandı.

3 FUTBOLCUNUN SÖZLEŞMESİ UZATILDI
Ahmet Ağaoğlu aynı zamanda Bilal Başaçıkoğlu ve Hosseini'nin opsiyon maddelerini kullandıklarını ve gelecek sene takımda olacaklarını duyurdu.

Portekizli futbolcu Joao Pereira imza törenine eşi ve çocuğuyla katıldı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Pereira'nın oğlu Gabriel'in kulübe şans getirdiğini söyledi.

SOSA TRABZONSPOR'DA KALACAK MI?
Ahmet Ağaoğlu, Jose Sosa hakkında açıklama yaparak "Sosa'nın karar vermek zorunda olduğu birkaç konu var. Bu da çok kısa süre içerisinde netleşecek. Jose Sosa bizimle devam etmek istiyor, bizim kaptanımız. Hakkındaki spekülasyonlara herhalde bu sözlerle nokta koymuş oluyoruz." dedi.

HOSSEINI VE BİLAL BAŞAÇIKOĞLU'NUN SÖZLEŞME DETAYLARI

Bordo-mavili kulüp devre arasında transfer ettiği Bilal Başacıkoğlu ile 2.5 yıllık sözleşme imzalamıştı. Karadeniz ekibi Başacıkoğlu'nun iki yıllık opsiyonunu kullanma kararı aldı. Başacıkoğlu 2020-21 ve 2021-22 sezonlarında bordo-mavili forma giyecek. Trabzonspor İranlı oyuncu Seyedmajid Hosseini'nin bu sezon sonu bitecek olan sözleşmesini de opsiyon hakkı kullanarak 2020-21 sezon sonuna kadar uzattı.
 

Trabzonspor Haberleri: Joao Pereira, Hosseini ve Bilal Başacıkoğlu'nun yeni sözleşmeleri


Trabzonspor kulübü Joao Pereira'nın sözleşmesini 1 yıl uzattı ve buna göre oyuncuya yeni sezonda 500 bin euro garanti ücret ödeneceğini açıkladı. 

Bilal Başacıkoğlu'nun sözleşmesindeki opsiyonu kullanan bordo mavililer, oyuncuyla yeni 2 yıllık mukavele yaptı. Bilal Başacıkoğlu buna göre 2020/21 sezonunda 2.750.000 TL garanti ücret, 2021/22 sezonunda ise 2 milyon TL garanti ücret alacak. 

Hosseini ile 1 yıl sözleşme uzatan Trabzonspor, oyuncuya önümüzdeki sezon 600 bin euro garanti ücret ödeneceğini açıkladı. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)