comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Onur Kıvrak isyan etti: 'Kaçan, çalınan şampiyonluk...'

26 Eylül 2017, Salı 18:52
Trabzonspor'da Onur Kıvrak isyan etti: 'Kaçan, çalınan şampiyonluk...'

Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz Beşiktaş maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. 

FutbolArena - Trabzonspor'un yıldız futbolcuları Burak Yılmaz ve kaleci Onur Kıvrak, Beşiktaş maçı öncesi gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alanyaspor mağlubiyetiyle ilgili konuşan iki futbolcu bu durumu unutturmak istediklerini söylerken, Onur Kıvrak ise hakkında çıkan haberlere isyan etti ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
 

Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın Beşiktaş maçı öncesi açıklamaları


Burak Yılmaz basın mensuplarıyla ilgili yaptığı görüşmede şunları söyledi:

"Böyle bir mağlubiyetin sorumlusu olarak üstümüze alıyoruz. Bu maç bitmiştir ve şimdi önümüze bakıyoruz. Beşiktaş maçı var. Tekrardan bağ oluşturduk. Böyle bir mağlubiyet kötünün iyisi olarak değerlendirdik ve uyanış oldu. Alanyaspor maçı devre arasına kadar her şey çok iyi gitmişti. Mağlubiyet sonucunda ise tekrar düşünceler değişti. Biz iyi bir takımız. Yazılan çizilenler gibi değil, birbirine bağlı bir ekip. Hederimizden şaşmadık. Böyle şeyler olabilir. Futbolda vardır. Allahın izniyle Beşiktaş maçını alıp önümüzde bakmak istiyoruz. Yazılan çizilenler gibi ahlar vahlar değil, aslan gibi maçımıza odaklanmış durumdayız. 
"ESTEBAN KENDİSİNİ İYİ HİSSETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ"

Birinci ağız olarak kendisinin yanındaydım. Esteban sevdiğimiz bir kardeşimiz. Kendi tercihidir. Kendisi çıkmak istedi. İyi hissetmediğini, oyuna devam edemeyeceğini söyledi. Hiçbirimizin haberi yokken oyundan çıktı. Vücuduyla alakalı sıkıntı olduğunu söyledi. 

"SAKATLIĞIMLA ALAKALI..."

Sakatlığımla alakalı fazla konuşmaya gerek yok. Ben kendimi böyle böyle konuşmak istemiyorum. Buradayım, antrenmana çıkıyorum, iyiyim. İyi olmaya çalışıyorum. Sakatlığımın ne durumda olduğunu bilmesi gereken herkes biliyor zaten. 


Trabzonspor'da Onur Kıvrak'tan sakatlık ve 2010/2011 açıklaması


Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak ise şu açıklamaları yaptı:

"BEŞİKTAŞ'I YENERSEK HER ŞEY YOLUNA GİRECEKTİR"

Kralın söylediği gibi ilk yarı hayatımın en güzel filmlerinden birini izliyormuşuz gibi izledim. Çok zevk aldım oynadığımız futboldan. İkinci yarı işler istemediğimiz gibi gitti. Böyle maçlar 1-2 kere olur ve maalesef bizim başımıza geldi. Bundan dersler çıkardık. En kısa sürede kurtulup, Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz. Beşiktaş maçını kazandığımız takdirde her şey yoluna girecektir. 

"BELKİ DE 2011'İ HATIRLIYORUM DİYE SEVMİYORLAR BENİ"

Benim burada 10 yılım geçti. Bir sakatlığım var, ciddi sakatlığımdı. Herkesin bildiği bir şey. Bir yırtık. Oynamak istememe rağmen oynayacak durumda değildim. Oynasaydım 2-3 aylardan bahsediliyordu. Oynamadım, manşetlerde abuk sabuk haberler gördüm. Onur parasını beğenmiyor diyorlar. Ben 10 yıldır Trabzon'da para konusunda ne tartışmışlığım vardır, ne de konuşmuşluğum vardır. Kulübümle aramdadır. Trabzonspor'da kimsenin parası kalmamıştır. Ben bu zamana kadar her şeyimi Trabzonspor sayesinde elde ettim. Maalesef algı var. Oynadığım zaman suçlu, oynamadığım zaman suçlu. 10 yıl içerisinde fırsatlar doğdu, gitmemişimdir. Çünkü gitmemişimdir. Belki beni gördüklerinde kaçan, çalınan şampiyonluk akıllarına geliyor olabilir, ya da ben sürekli bunu konuşuyorum diye beni sevmiyor olabilirler ama maalesef bir algı var."

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)