comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Olcay Şahan: ''Taraftarlarımızı üzen..''

13 Kasım 2017, Pazartesi 09:55
Trabzonspor'da Olcay Şahan: ''Taraftarlarımızı üzen..''

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Olcay Şahan, bordo mavili taraftarları üzen saha sonuçlarının düzeleceği iddiasında bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'da Sofiane Feghouli ile girdiği ikili münakaşa sonucunda 3 maç oynamama cezası alan tecrübeli oyuncu Olcay Şahan, bordo mavili ekibin Süper Lig'de yaşadığı zor durumu anlattı. Olcay Şahan, taraftarların desteği ile yeniden ayağa kalkacaklarını belirtti. 


Trabzonspor'da Olcay Şahan'dan açıklamalar


Milli arayı Antalya'da kamp yaparak değerlendiren Trabzonspor'da tecrübeli futbolcu Olcay Şahan, Sabah Gazetesi'ne özel açıklamalar yaptı.

''TARAFTARLARIMIZI ÜZEN SAHA SONUÇLARI DEĞİŞECEK''
PFDK'nın verdiği ceza nedeniyle 2 maçta daha forma giyemeyecek olan tecrübeli oyuncu, "Şu an çok iddialı takımlar varmış gibi gözükse de herhangi bir Anadolu takımı da dengeyi değiştirebilecek güce sahip. Sezona çok iddialı başladık ama bazı şeyler istediğimiz gibi gitmedi. Şimdi yeni bir heyecanla taraftarlarımızı üzen saha sonuçlarını değiştirerek düştüğümüz yerden ayağa kalkacağız" dedi.

Gençlere yardımcı olmalıyız Olcay, altyapıdan A takıma yükselen oyuncuların malzeme ihtiyaçlarını karşılamasıyla ilgili olarak ise şöyle konuştu;

''GENÇLERE ÖRNEK OLMALIYIZ''

"Aslında bu konunun duyulmasını istemiyordum. Ama şunu şöyleyebilirim, A takıma yükselen her genç oyuncunun oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Ben onlara elimden geldiğince yardımcı olacağım ki onlar da bundan sonra A takıma yükselen oyunculara yardımcı olsunlar."  Antalya kampının en hırslı isimlerinden biri olan Olcay, yarım günlük izinde golf oynayarak stres attı.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)