comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da kulüp doktoru değişti! Acil önlem

07 Eylül 2019, Cumartesi 18:46
Trabzonspor'da kulüp doktoru değişti! Acil önlem

Trabzonspor yönetimi sakatlık sorunlarından sonra kulüp doktoru Hakan Bozdoğan ile yolları ayırarak, eski kulüp doktoru Hakan Ayaz'ı göreve getirdi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da üst üste yaşanan sakatlıklara Abdülkadir Ömür ile Yusuf Sarı da eklenince yönetim, kulüp doktoru Hakan Bozdoğan'ın görevine son verdi. 

Trabzonspor'da Abdulkadir Ömür ile Yusuf Sarı'nın sakatlıkların ardından yönetim, kulüp doktoru Hakan Bozdoğan'ın görevine son verdi. Genç futbolcu Abdülkadir Ömür, menisküs ameliyatı olacağı için bir süre sahalardan uzak kalacak. 
HAKAN AYAZ YENİDEN GÖREVE GELDİ

Trabzonspor'da Hakan Bozdoğan ile yolların ayrılmasının ardından daha önce kulüp doktoru olan Hakan Ayaz yeniden göreve getirildi. Trabzonspor yönetimi üst üste yaşanan sakatlık sorunlarından dolayı bu konuda tedbirler almaya hazırlanıyor. 
 

Trabzonspor Haberleri: Abdülkadir Ömür'ün sakatlığı ne kadar sürecek?


UEFA Avrupa Ligi elemelerinde AEK ile oynanan maçta sakatlanan Abdülkadir Ömür'den Trabzonspor'a kötü haber geldi. Milli Takım kadrosuna da sakatlığı nedeniyle alınamayan Abdülkadir Ömür'ün sahalardan ne kadar uzak kalacağı merak ediliyordu. Genç futbolcunun menisküs yırtığıyla ilgili ameliyat olup olmayacağına kulüp doktorları karar verecek. Abdülkadir Ömür'ün bir süre daha sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.


Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)