comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da koronavirüs kararı! Takıma test yapılacak

22 Mart 2020, Pazar 14:29
Trabzonspor'da koronavirüs kararı! Takıma test yapılacak

Trabzonspor'da salı günü takıma koronavirüs testi yapılması planlanıyor.

FutbolArena - Trabzonspor koronavirüs salgınına karşı önlemlerini hızlandırıyor. Bordo mavili yönetim, Salı günü gerçekleşecek takım toplanmasında koronavirüs testi uygulamayı planlıyor.
 

Trabzonspor'da koronavirüs haberleri


Türkiye'de yükselen koronavirüs salgını Trabzonspor Kulübü'nü endişelendiriyor. Ahmet Ağaoğlu önderliğindeki bordo mavililer, Salı günü yeniden bir araya gelecek.

Trabzonspor yönetimi, 24 Mart 2020 Salı günü gerçekleşecek takım toplantısında koronavirüs testi uygulanması fikrini gündeme aldı. Bordo mavililer, takımı koronavirüs testinden geçirerek gerekli önlemleri bir an önce almak istiyor.
AHMET AĞAOĞLU: "ÖNCE CANIMIZI KURTARALIM"

Öte yandan A Spor'a konuşan Ahmet Ağaoğlu, 17 Nisan'da başlamaması halinde alternatif çözüm var mı? sorusuna, "Son bir tarih belirlenmedi. Burada her şey virüsün seyirine bağlı. Son bir tarih belirlemek zaten mümkün değil. Ertelemelerin doğuracağı çok önemli sıkıntılar da var. Ekonomik ve finansal başta geliyor. 31 Mayıs itibariyle kontratları sona eren oyuncular var. Nasıl bir yol izlenecek? şeklinde bir sürü konu var. Hiçbiri gündem değil şu an. Önce canı kurtaralım." dedi. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)