comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da kongreye doğru

18 Aralık 2017, Pazartesi 12:13
Trabzonspor'da kongreye doğru

Trabzonspor'da haftasonu yapılacak olağan genel kurul yaklaşırken, kulübün kurulları Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen'in davetiyle toplandı

FutbolArena - Trabzonspor'da toplantıda kongreye yönelik strateji tartışılırken, bir ara gündeme genel kuruldan seçim kararı çıkartılması geldi.
 

Trabzonspor'da seçim yapılacak mı?


Bunun yolu üzerine yapılan değerlendirmede tüzüğün 38. maddesine dayanılarak kurullardan gündeme madde eklenmesi önergesinin verilmesi ve seçim kararının genel kuruldan çıkartılmasının sağlanması değerlendirildi.

SEÇİM PLANI TUTAR MI?
Divan Başkanı Ali Sürmen'in son divan genel kurulunda gündeme getirdiği seçim düşüncesi yönetim kurulu tarafından kabul görmeyip olağan kongrenin gündeminin seçimsiz hazırlanması üzerine kongreden bu kararın çıkartılması düşüncesi pek mantıklı görülmüyor.

Camiadaki sükunet havası, daha önemlisi saha sonuçlarında yaşanan düzelme böyle bir gündemin karşılık görmeyeceği görüşünü güçlendiriyor.

O nedenle Divan'ın olası bir girişiminin havada kalma ihtimali yüksek olarak değerlendirilirken, bu anlamda bir girişim yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.